Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Σόνια την γνωρίζω από το καιρό που εργαζόταν στο στούντιο της Λέλας Καραγιάννη ως Εύα.Είναι μία γυναίκα με κοντό καστανό μαλλί,σώμα με παραπάνω κιλά λόγω βέβαια και της ηλικίας καθώς μιλάμε για μιλφ και μεγάλα βυζιά...Το πρόσωπό της μπορείς να το χαρακτηρίσεις και έκφυλο...
Ο λόγος που την επισκέφτηκα είναι πως βρισκόμουνα στη περιοχή και πέρασα να δω τι παίζει σε αυτά τα μπουρδελάκια...Μόλις την είδα στο σαλόνι με έξω τα βυζιά και να μου λέει πως κάνει τη καλύτερη πίπα είπα να περάσω ξανά στα ενδότερα...
Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει και έτσι μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη.Στήθηκε στα τέσσερα αμέσως και με το δεξί της χέρι "πείραζε" την ευαίσθητη περιοχή...Μου αφαίρεσε το εσώρουχό μου και τοποθέτησε τα βυζιά της επάνω για να προσφέρει μία ισπανική.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Όντως,προσφέρει απ'τα καλύτερα στοματικά δεν λέει υπερβολές.Χωρίς βιασύνη με ωραίο ρυθμό και με σωστή χρήση της γλώσσας.Έναρξη στο σεξ με τη Σόνια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου αυξήθηκαν λίγο οι ρυθμοί.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πεταχτά φιλιά και αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...
Μάζεψε τα εσώρουχά της με φίλησε πεταχτά και αποχώρησε.
Μία καλή τυπική συνάντηση σε καλό κλίμα.Νομίζω πως η Σόνια προσφέρει καλές υπηρεσίες και σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να την αποκαλέσουμε ξεπέτα...Αν και εφόσον αρέσει σε κάποιον εμφανισιακά την προτείνω!

Αυτά για την συνάντησή μου με τη Σόνια τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού