Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα ανηγγειλε απλο προγραμμα για την Βαλερια.Προκειται για μια 20χρονη μελαχρινη Ρωσιδα με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα.Εχει λιγα πιασηματακια γυρω απο την μεση.Η κοπελα ειναι κανονικου αναστηματος και εχει λιγο παραξενα ματια , εχουν μια αγρια ομορφια.Επισης εχει περιπου 2αρι φυσικο στηθος.Περασα στο ιδιο δωματιο που ειχα παρει πριν απο λιγες μερες την Ορορα και ξεκινησα να βγαζω τα ρουχα μου.Μολις ξεντυθηκα και ενω ημουν ακομη ορθιος , μπηκε η Βαλερια στο δωματιο.Επεσε πανω μου με παθος και ξεκινησε να μου γλυφει το λαιμο μου και τα βυζακια μου.Εγω με τη σειρα μου χουφτωνα τα κωλομαγουλα της και της εγλυφα το λαιμο και τα βυζια της.Με πεταξε στο κρεββατι και συνεχισε να γλυφει το σωμα μου.Εν συνεχεια η κοπελα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αδιαφορη πιπα.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Η Βαλερια με πηρε στην ζεστη αγκαλια της και με εσπρωχνε με τα χερια της να μπω πιο βαθια μεσα της.Γλωσσοφιλα αρνηθηκε ευγενικα.Δευτερη σταση πισωκοληττο με αυτην να εχει παρει καλη σταση σωματος.Τριτη σταση με αυτην απο επανω για λιγο.Δεν μου αρεσε η ιππασια της και τη γυρισα παλι σε ιεραποστολικο.Επειδη ειχα κουραστει απο την τσαρκα αρχισα να τη σφυροκοπαω με ολη την δυναμη μου προκειμενου να μπορεσω να ολοκληρωσω.Η Βαλερια με πηρε μεσα στη ζεστη αγκαλια της και εβγαζε αληθινα βογγητα.Μετα απο μερικα λεπτα σφυροκοπηματος ηρθε το τελος , με εμενα να γλυφω το λαιμο της και την κοπελα να με σφιγγει δυνατα στην αγκαλια της.Η κοπελα ντυθηκε , μου εδωσε ενα φιλακι στο στομα χωρις γλωσσα και αποχωρησε.Συνοψιζοντας προκειται για μια ευχαριστη κοπελα που δεν δειχνει σημαδια βιασυνης.Ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και προσεχει την υγιεινη της.Απο οτι προσεξα το μουνακι της ειναι καθαρο , αν και δεν προσπαθησα να το γλυψω.Η πιπα της ομως χρηζει βελτιωσης.Αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι η κοπελα δεν με κοιτουσε απο τον καθρεπτη οταν την επαιρνα στα τεσσερα οπως κανουν αλλες , αλλα απλως κοιτουσε κατω το κρεββατι.Πιστευω παντως οτι η κοπελα αξιζει μια επισκεψη.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού