Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινω χθες στο Φωκαιας 27β ισογειο και η τσατσα Ευα μου ειπε να περιμενω γιατι η μπεμπα ηταν στο δωματιο.Μετα απο λιγο εμφανιστηκε η Ιζαμπελα και αρχισε να κανει το γνωστο σαλοναρισμα λικνιζοντας το κορμι της γυρω απο τον στυλο.Προκειται για μια ψηλη αδυνατη μελαχρινη κοπελα 22 χρονων με μετριο για μενα προσωπο.Εχει καταγωγη κατα δηλωση της απο Τσεχια.Δινω το παραβολο και μπαινω στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και αρχισα να βλεπω την τσοντα που επαιζε στην τηλεοραση.Τρεις λευκοι παρτουζωναν μια ασιατισσα.Μετα απο λιγο ηρθε το μωρο.Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να με γλυφει στο λαιμο και στο στο στηθος και ταυτοχρονα επαιζε με τον πουτσο μου..Εγω εγλυφα τα βυζακια της και την χουφτωνα στα κωλομερια της.Η κοπελα εχει πολυ ωραιο κορμι και προσεχει την καθαριοτητα της.Φορουσε ενα ωραιο αρωμα και το μουνι της ηταν πεντακαθαρο.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.Μετα μου περασε προφυλακτικο και μου εκανε μια αρκετα καλη πιπα με λιγο σαλιο.Ο ρυθμος της ηταν λιγο γρηγορος και της ειπα να κατεβασει λιγο ταχυτητα.Τα μπαλακια μου δεν τα εγλυψε παρολο που τα ειχα ξυρισμενα.Επειδη μου εκανε πιπα αρκετης διαρκειας την σταματησα , για να μην εχουμε προωρο τελος στην επισκεψη.Πρωτη σταση ιεραποστολικο .Τη γαμουσα και ταυτοχρονα εβλεπα και την τσοντα.
Εγω: Εσυ εχεις παει με τρεις αντρες ?
Ιζαμπελλα :Ναι , αλλα τελειωσαν γρηγορα , σε 13 λεπτα
Εγω: Αμα ερθω με κανενα φιλο μου θες να κανουμε παρτουζα?
Ιζαμπελλα :Ναι, αμα ειναι καλος ο φιλος
Δευτερη σταση πισωκολητο.Στην αρχη εκανα αργες διεισδυσεις και στο τελος ανεβασα ρυθμο για να τελειωσω
Εγω :ΧΥΝΩ!
Ιζαμπελλα :Με εμενα ολοι χυνουν!
Μολις εχυσα ακουσα την τσατσα Ευα να την φωναζει απο το σαλονι , λεγοντας οτι την περιμενουν
Η κοπελα ντυθηκε , μου εδωσε δυο φιλακια χωρις γλωσσα γιατι ειπε οτι στη δουλεια αποφευγει τα γλωσσοφιλα και αποχωρησε.Σε γενικες γραμμες η καταθεση ηταν καλη γιατι η Ιζαμπελα ειναι ευχαριστη στο δωματιο.Αν ειχε και πιο ομορφο προσωπο θα χαλουσε τον κοσμο! Θα γκρεμιζε τα τσιμεντα! Για να χρησιμοποιησω μια φραση του μεγα Νικου Αλεφαντου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2014
+1 Μεγάλο χαμόγελο τελευταια φορα που την περασα στο δωματιο μαζι της, την ρωτησα αν είναι ρουμανα και μου ειπε ναι...
δεν ξερω ότι θελουν λενε, αμα δε δεις ταυτοτητα...
19 Ιανουαρίου, 2014
Εντάξει συμπαθητικό πρόσωπο έχει που δεν την λες και άσχημη!
Έλιωσα με τους πορνό-διαλόγους πάνω στο γαμήσι..

+1! (3/3)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2