Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οχι δεν γαμησα την διασημη Καναδη( και οχι Αμερικανα οπως νομιζουν οι περισσοτεροι) . Γαμησα τη γνωστη πιστευω στη συντριπτικη πλειοψηφια των μπουρδελιαρηδων Αντινα απο Φυλης 59 . Προκειται για μια ξανθια 25χρονη μουναρα Αλβανιδα με σιλικονατα βιζια.Πιστευω το σωμα της μοιαζει με αυτο της Stylez . Περασα στο δωματιο και μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες και μετα η κοπελα γδυθηκε.Αρχισα να της γλυφω με μανια τα βυζομπαλαΓλώσσα.Τρελαινομαι για ενισχυμενα βυζιαΜεγάλο χαμόγελο.Μετα ξεκινησε μια μετρια πιπα.Πρωτη σταση ιεραποστολικο με εμενα να γλυφω το λαιμο της και το στηθος της και αυτη να βγαζει βογγητα.Δευτερη σταση πισωκοληττο με καλο στησιμο απο αυτην.Οταν ενιωσα οτι πλησιαζει το τελος βγηκα απο μεσα της και της ειπα να ανεβει απο πανω μου.Στην ιππασια τα παει αρκετα καλα.Μετα απο λιγο ηρθε το τελος.Με χαιρετησε και αποχωρησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2014
Φίλε αν είναι έτσι αξίζει μια επίσκεψη το μωρό να σε ρωτήσω σε Aletta Ocean έχεις τίποτα ;
13 Ιανουαρίου, 2014
Ενταξει μην σε παρω και στο λαιμο μου! Λογω του απιστευτου κορμιου αξιζει μια επισκεψη αλλα μεσα μην περιμενεις πολλα πραγματα.Τυπικες υπηρεσιες κανει
Τωρα η Aletta Ocean εχει περιεργα χαρακτηριστικα προσωπου.Νομιζω δεν τα συναντας συχνα.Δεν ξερω , δεν μου ερχεται στο μυαλο καποια μελαχρινη με μεγαλα σιλικονατα βυζια απο Φυλης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2