Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω και αρκετο καιρο,ειχα διαβασει κριτικες για ενα πολυ δυνατο μιλφ στην περιοχη της Λιοσιων,την Αλινα.
Ειχα προγραμματισει να την επισκεπτομουν ομως μια το ενα μια το αλλο ολο κατι συνεβαινε.
Σημερα και ενω βρισκομουν απογευμα περιξ της περιοχης θυμηθηκα την υποσχεση που ειχα δωσει στον εαυτο μου.Ειχε ερθει η ωρα να την πραγματοποιησω.
Ειχε ερθει η ωρα να γνωρισω την Αλινα.
Η Αλινα λοιπον ειναι μια ρωσιδα μιλφ λιαν εντυπωσιακη.Εχει 2 πολυ ομορφα εκφραστικα πρασινα ματια,ξανθα μαλλια ομορφα χτενισμενα,ενα σκουλαρικι στη μυτη που της δινει μια ξεχωριστη γοητεια.Εντυπωση μου εκανε το ποσο περιποιημενη ηταν και τα ομορφα φτιαγμενα νυχια του χεριου της στο λεγομενο γαλλικο στυλ.
Φορουσε ενα ομορφο μαυρο κορμακι,απο μεσα ενα σετ κοκκινων εσωρουχων και σεξυ μαυρες γοβες με ενα σεξυ φιογκακι
Με υποδεχτηκε πολυ χαμογελαστη,πολυ αερατη και πολυ ζεστη.
''Παμε θα περασουμε καλα''μου ειπε και το 20ρικο δοθηκε κατευθειαν
Μπηκα στο δωματιο πολυ ανετος και ηρεμος γιατι ημουν 100% σιγουρος για την επιλογη μου.Απο το τροπο και μονο που μου χαμογελασε και με κοιταξε αυτο το ρωσικο υπερμιλφ,καταλαβα οτι το απογευμα μου θα ηταν πολυ ηδονικο.
Υστερα απο λιγο ηρθε στο δωματιο.Εβγαλε το κορμακι της και αντικρυσα ισως τις πιο σεξυ πεταχτες ρωγες που εχω δει.
Τα χερια μου αυτοματα κατευθυνθηκαν εκει,ενω παραλληλα εδινα φιλακια στο λαιμο της.
Σιγα σιγα τα χειλη μου κατεβηκαν απο το λαιμο στο στηθος της και ξεκινησα να γλυφω τις καβλιαρικες αυτες ρωγες.
Τα χερια μου παραλληλα χαιδευαν την κοιλια της και σιγα σιγα και την ακρη απο το κυλοτακι της.
Η Αλινα ξεκιναει μια σουπερ δυνατη πιπα ενω εγω συνεχισα με τα δαχτυλα μου να χαιδευω τις ρωγες της.Η πιπα της ηταν βαθια και υγρη και μεσα σε δευτερολεπτα ειχα κατακαβλωσει.
Της ζητησα να γυρισουμε σε 69 και προθυμα το εκανε.Ειχα αναψει με τα μεγαλα της μουνοχειλα και προσπαθουσα με την γλωσσα μου να γλυψω οσο μεγαλυτερο μερος τους μπορουσα ενω παραλληλα η μιλφαρα συνεχιζε να με πιπωνει δυνατα.
Η πιπα ειχε δυναμη και ενταση και καβλωμενος οπως ημουν,σταματαω το 69 και της ζηταω ενα δυνατο ισπανικο.
Αρπαει τις βυζαρες της βαζει την πουτσα μου αναμεσα και αρχιζει μια σουπερ βυζομαλακια.Δεν ηταν μονο η αισθηση απο τις βυζαρες της που με αναβε αλλα και το οπτικο θεαμα.
Αφου απολαυσα την αφη τους της ζητησα να συνεχισουμε σε ιεραποστολικο.Εκει και ενω γαμιομασταν η μιλφαρα με κρατουσε δυνατα απο τη μεση μου ωστε να ειμαι διαρκως μεσα της ενω εγω με τα χερια μου ειχα αρπαξει το στηθος της και παραλληλα με κινησεις της μεσης μου προσπαθουσα να πετυχω την μεγιστη δυνατη διεισδυση.Και καπου μεσα στα απανωτα μεσα εξω επηλθε και η στιγμη του οργασμου.
Συμπερασματικα περασα πολυ ομορφα,και μετανιωσα που αργησα να την γνωρισω.Το οτι θα γινω τακτικος πελατης της το θεωρω δεδομενο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2013
+++++ Επιβάλλεται άγαπητέ chris1971 νά είσαι απαιτητικός για να πάρεις αύτό πού πρέπει.
The love you take Is equal to the love You make Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
28 Νοεμβρίου, 2013
Love is like oxygen u get too much u get too high, αγαπημενε φιλε
28 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπημένε μου φίλε τό συγκεκριμένο τραγούδι
The love you take Is equal to the love You make είναι τών Beatles ..... ΈρωταςΈρωτας

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3