Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Υστερα απο την χτεσινη εμπερια μου με την νεαρη χριστινα,λαχταρουσα κατι το εντελως διαφορετικο.
Σεξ οχι με μια απλη θνητη αλλα με μια τσαρινα.Και η τσαρινα για μενα εχει ενα και μονο ονομα.Σονια.
Η Σονια προβαλλε υπεροχη με τοπλες εμφανιση και φορωντας ενα ομορφο λευκο στριγκακι.
Βγηκε στο σαλονι με ενα στυλ γεματο δυναμισμο και κοιταξε το χωρο με μια ματια ακρως ερωτικη.Αυτος ο συνδυασμος ενιωθα να με μαγευει.
Περασα στο δωματιο και την περιμενα ανυπομονα.Ειχα αρκετο καιρο να νιωσω το αγγιγμα της και την ανασα της διπλα μου.Μου ειχε λειψει.
Οταν μπηκε ενιωσα το βλεμμα της να καρφωνει το δικο μου και αυτοματα το παθος και ο ποθος εγιναν μεγαλυτερα.
Κοιταζα καταματα τα υπεροχα ματια της,και μετα το βλεμμα μου συνεχισε να κατεβαινει κοιταζοντας το μαγικο κορμι της.Αναρωτηθηκα ποσα κεφια ειχε ο Θεος οταν εφτιαχνε αυτο το πλασμα.
Με παροτρυνε να ξεκινησουμε το σεξ και ξεκιναμε ενα δυνατο 69.Η τσαρινα ρουφουσε δυνατα και σε βαθος τον πουτσο μου με παλινδρομικες κινησεις της γλωσσας της αλλα και του στοματος της ενω εγω εγλειφα τα υπεροχα μουνοχειλα της.
Χαιδευα με τα χερια μου τα 2 κωλομαγουλα της και ανα διαστηματα τα χερια μου χαιδευαν πιο ψηλα στην πλατη της,ενω εκεινη απτοητη συνεχιζε την πιπα.
Η πιπα ηταν υγρη και αργη,λες και ειχε βαλθει να δει το αν και ποσο αντεχω σε αυτην την ηδονικη δοκιμασια.
Την σταματησα και της ειπα να με καβαλησει.Εκατσε πανω μου και αρχιζει ενα δυνατο μεσα εξω στην μουναρα της.Ο ρυθμος απο πλευρας της ηταν πολυ γρηγορος και επιταχυνομενος και εκει καπου θαυμασα και την δυνατη της φυσικη κατασταση.
Τα γυμνασμενα χερια της ειχαν γραπωσει τους ωμους μου και το ανεβοκατεβασμα εδινε μια εξαισια αισθηση.
Αλλαγη στασης,σε ιεραποστολικο και κατοπιν στα 4 οπου ειχα την ευκαιρια να θαυμασω την εικονα των κορμιων μας στον καθρεπτη ενωμενων και τελος πιπουλα ξανα και τελειωμα στο στομα της
Το απολυτο σεξ,η απολυτη ηδονη,η απολυτη γυναικα.Μια αληθινη τσαρινα σε ολα της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού