Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη

λιγο η αφραγκιεσ,λιγο η κριτικη του μπαρμπα,περασα απο αυτο τον οικο
βαθμολογια τσατσασ δεν βαζω διοτι δεν εμφανιστηκε..εμφανιστηκε κατευθειαν η Σονια.
υψοσ περιπου 1,70,μελαχρηνη,μαλια πιασμενα κοτσο.τρελουσ βυζουσ δεν θα το ελεγα,2ρακια
το πολυ 2,5 αρακια..σφιχτο σωμα,πολυ ωραια επιδερμιδα(γαμω τα γονιδια τουσ)..
στην πορεια διαπιστοσα οτι εχει και πολυ σφιχτα κ δυνατα,χερια,δικεφαλα κ τρικεφαλα.
μην νομισετε τιποτε βοδυ μπιλτιγκ,κ τετοια,αλλα οταν πιανεισ εκει,αισθανεσαι οτι ειναι πετρα.
ειναι αν μην φασ καμια σφαλιαραΜεγάλο χαμόγελο
απλωσ το αναφερω,διοτι ειχα δει καποιουσ που ψαχνανε γυναικεσ με δυνατα χερια,δυνατεσ,κατι τετοιο.

στο ψητο.
μπαινω στο σπιτι,κανεισ αλλοσ στο σαλονι,ομιλιεσ απο την κουρτινα απεναντι.περιμενω για λιγο ξεπροβαλει
η σονια,κ με βαζει στο πρωτο δωματιο αριστερα.
στο δωματιο αναμονη παλι,για κανα 5 λεπτο,ενω οπωσ ειπα δεν υπηρχε ψυχη.
ηρθε ,λοιπον,ελαχιστο χαϊδολογημα,στα ορθια,κ ξαπλωμα στο κρεβατι.
να πω οτι πριν παω εκανα ενα μπανακι,για να μην αντιμετοπισω προβλημα,(με κρυα νερά)Χαμόγελο
αφεθηκα στο στομα τησ,που οντωσ κανει το κολπακι με την γλωσσα,ενω στον εχει μεσα στο στομα τησ .
πηγα οντωσ μονο για πιπα οποτε δεν ζητησα κατι αλλο,αν κ η σονια,με ρωτησε αν θα κανουμε "σεξακι"
deep throat,παντωσ δεν κανει,η δεν μπορει,δεν ξερω,..
η πιπα τησ καλη αλλα οχι αριστη (οπωσ τησ κοπελα(δεν θυμαμαι ονομα) απο στουρναρη 63).
τελειωμα στο στομα τησ,οπου δεν βιαστηκε να φυγει,αντιθετωσ,συνεχισε για λιγο ακομα να τον εχει στο στομα
κ να "παιζει".αφου τα εφτυσε στο νεροχυτη κ επλυνε το στομα τησ ,με σαπουνιΧμμμ;Χμμμ;,
εκει εξαφανιστηκε..

καλη συνεδρια,δεν κλαιω το 20ρικο σιγουρα,καλη διαθεση απο την κοπελα,οχι βιασυνη κατα την πραξη,αλλα
διακτινισμοσ,πριν κ μετα την πραξη(δεν ακουσα να ειχε ερθει καποιοσ στο μεταξύ).
προφανωσ ειμαι καλομαθημενοσ απο τα μασατζιδικα,κ δεν μου καθεται καλα η φαση.

πριν παω ειχα παει καποια στιγμη βραδυ,για να τσεκαρω οτι οντωσ θα ειναι πρωι η σονια.

στο 6β που μπηκα πρωτα,ευγενικο καλοστεκουμενο μιλφ ,που το σκεφτομαι να το δοκιμασω

στο 6α (εκει που δουλευει δηλαδη η σονια),η βραδινη ειναι για φαπεσ,μολισ την ρωτησα για την σονια
μονο που δεν με πυροβολησε..τσατσα δεν ειδα ουτε στο ενα ουτε στο αλλο ,και το βραδυ

αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
SPORT200
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
261
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2013
Έπλυνε με σαπούνι το στόμα της??? Χμμμ;
Εγώ από ότι θυμάμαι, τα έφτυσε και μετά έκανε μπούκιες με νερό. Πάντως το καλό ήταν ότι όταν μπήκε στο δωμάτιο κι ήρθε κοντά μου, μύρισα το Listerine στο στόμα της... πάλι καλά που τραβάει καμιά μπούκα και με αυτό γιατί αλλιώς έχεις τα χύσια του άλλου στον πούτσο σου!!! Κεφάλι σε τοίχο!
Πάντως ρε παιδί μου, μιας και όλοι πάμε εκεί κυρίως για να την ταΐσουμε στο στόμα, φαντάσου πόσα λίτρα έχει βάλει εκεί μέσα!!!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
04 Οκτωβρίου, 2013
Αδερφέ, ξεκόλλα με τα ακάποτα, εστω και πιπα. Γίνεται τις κακομοίρας απο αρρωστιες που τα περισσότερα δεν ακούγονται. Τελείως φιλικά στο λέω γιατί έχω φρίξει μ αυτα που ακούω. Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2