Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 12.10 , καταρχήν θέλω να πώ, πώς αναφέρομαι για την Αλεξάνδρα την ρουμάνα που πρωτοξεκίνησε στο κλειστό εδώ και πολύ καιρό Φωκαίας 22 ενώ έχει δουλέψει και Φωκαίας 25α Βέργας 3 και άλλα και όχι στην Αλεξάνδρα την Βουλγάρα που είχε δουλέψει και στο Φυλής 65 , όταν την είχα πάρει στο Φωκαίας 22 τις πρώτες μέρες που εμφανίστηκε , πρόσφερε φούλ πρόγραμμα ενώ εμφανιζόταν στο σαλονάρισμα όσο και στο δωμάτιο φοβισμένη….
τώρα πια την βλέπω μια χαρά ενώ και σωματικά έχει φτιάξει πάρα πολύ , μετρίου αναστήματος λεπτή , με ωραίο κωλαράκι και 2άρι βυζί , όταν έδωσα το 20άρικο στον δροσερό τσάτσο που μοιάζει με τον Κωνσταντίνο Τζούμα τον ηθοποιό ξαφνιάστηκε , ευχάριστα βέβαια…πέρασα στο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο , άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο μέχρι να μου σηκωθεί , κάτι άλλο από προκαταρκτικά το μενού δεν είχε….πέρασμα προφυλακτικού , πίπα μέτρια ενώ χρησιμοποιεί αρκετά το χέρι της , της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 κάτι που έκανε , αφού την έγλυψα μερικά δευτερόλεπτα ,με ρώτησε τι στάση θέλω , της είπα να ανέβει από πάνω έτσι όπως ήταν με γυρισμένη την πλάτη της προς εμένα σε reverse cowgirl , ανεβοκατέβηκε λίγο πάνω στον πούτσο μου και ζήτησε να αλλάξουμε διότι πονούσαν τα πόδια της , δεύτερη στάση στα τέσσερα , αρχικά πήρε καλή στάση αλλά καθώς την γάμαγα έγερνε το κορμί της προς τα μπροστά , την ξαναέφερνα σε σωστή θέση και πάλι τα ίδια , της είπα να αλλάξουμε , επόμενη στάση ιεραποστολικό , εδώ είχε κάποια συμμετοχή με κάποιους ψεύτικους αναστεναγμούς ενώ χάιδευε την πλάτη μου , μετά από λίγο τελείωσα , σύνολο στο δωμάτιο 10 λεπτά , μια συνεδρία , με κοπελίτσα με ωραίο κορμάκι αλλά που θα ξεχαστεί γρήγορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.014
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε τα ιδια και τα ιδια συνεχεια δε βλεπω να ανανεωνεται η κατασταση φυλης και γενικοτερα κορεσμος εγω προσωπικα τα παρατησα εχω να περασω πανω απο βδομαδα και δεν ξερω ποτε θα μου ερθει ορεξη μπασει περιπτωση καλη συνεχεια και κουραγιο στις επομενες γυρες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1