Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρασκευή βραδάκι, η ώρα περίπου δέκα.
Βόλταρα για κάνα εικοσάλεπτο στα μαγαζιά της περιοχής αναζητώντας κάτι διαφορετικό μιας και στις τελευταίες μου επισκέψεις εμπιστεύτηκα γνώστες και δοκιμασμένες πουτάνες και φυσικά δεν υπήρχε κανένας λόγος για την σύνταξη κάποιας κριτικής για αυτές.
Κλασσικά πατσαβούρια στα μπουρδέλα με μερικές εξαιρέσεις που δεν κατάφεραν να κερδίσουν την εμπιστοσύνη μου.
Ένα από αυτά ήταν και η Ειρήνη στο μπουρδέλο της οδού Μ.Αλεξάνδρου 15.
Η κοκαλιάρα Ειρήνη δούλευε μαζί με την γνωστή γεματούλα Βίκυ την οποία έχω περάσει τρεις φορές στο παρελθόν και δεν ψηνόμουν για τέταρτη.
Οι καύλες μου συγκρούονταν με την λογική που μου έλεγε ότι έπρεπε από ώρα να είχα επιστρέψει στο σπίτι μου. Έτσι λίγο βιαστικά έδωσα τα δέκα ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο.
Την Ειρήνη ηλικιακά την προσδιόρισα γύρο στα 35 ίσως και παραπάνω. Αρκετά αδύνατη με ωραίο σώμα χωρίς γωνίες και κόκαλα να πετάγονται εδώ και εκεί. Καστανόξανθα μαλλιά πιασμένα κότσο, μικρά μάτια και παράξενο χαμόγελο.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο με βρήκε όρθιο να σκουπίζω τα νερά από τον πούτσο μου και σχεδόν όρμησε πάνω μου και άρχισε τα τριψίματα και τα φιλιά στο στήθος και τον λαιμό που μου ανόρθωσαν το ηθικό αμέσως. Ευτυχώς επιτρέπει να την πιάσεις παντού και έτσι ανακάλυψα προς απογοήτευση μου την ιδιαιτερότητα της γκόμενας...
Κάτι τέτοιο το έχω συναντήσει ξανά στο παρελθόν και είχα γράψει και μια κριτική για την αποφυγή εκείνης της συγκεκριμένης πουτάνας. Για να μην καθυστερώ η τύπισσα είναι τέρμα στα κονδυλώματα, τόσο εσωτερικά όσο και εξωτερικά στο μουνί της, τόσο έντονα που βάζοντας το χέρι μου εκεί ένιωθα σαν να έπιανα χαλίκια...
Φυσικά έχασα κάθε όρεξη να βάλω το πουλί μου εκεί μέσα αλλά δεν έφυγα όπως θα έπρεπε να κάνει κάθε λογικός άνθρωπος.
Η Τύπισσα μου πέρασε καπότα και άρχισε να με τσιμπουκώσει εκεί στα όρθια όπως με βρήκε.
Πολύ καλό τσιμπούκι και βαθύ ενώ ασχολείται αρκετά με τα αρχίδια και την γύρω περιοχή, Μερικά δευτερόλεπτα αργότερα κάθισα στο κρεβάτι και εκείνη συνέχισε την πίπα της γονατισμένη στο πάτωμα ανάμεσα στα πόδια μου με τον κώλο της στημένο αρκετά καλά.
Έχοντας πάρει την απόφαση να μην την γαμήσω την άφησα να συνεχίσει για αρκετά λεπτά έτσι μέχρι που κουράστηκε και μου ζήτησε να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Η πίπα συνέχισε μέχρι που τελείωσα αδειάζοντας τα αρχίδια μου με σπασμούς.
Μεγάλη μου επιπολαιότητα που συνέχισα να κάνω ότι έκανα μαζί της έστω αυτό το λίγο αλλά δυστυχώς λειτούργησε το κάτω κεφάλι αντίθετα από το πάνω.
Στο ρεζουμέ... Μακριά και αλάργα για να έχετε τα κεφάλια σας ήσυχα.
Η πίπα της είναι απίστευτα καλή (Ρωσίδα βλέπεις...) αλλά πιστεύω μεγάλο το ρίσκο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antiosmuchachos

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2013
αν δεν κάνω λάθος δεν πρέπει να είναι μόνιμη εκεί, αλλά να παίζει κυρίως στην αρχή της ιάσωνος.
βέβαια εκεί είχα γλειφομουνιάσει μία που ταιριάζει στην περιγραφή
08 Σεπτεμβρίου, 2013
Η περιγραφή σου ταιριάζει με την Ειρήνη της Ιάσωνος 1.
08 Σεπτεμβρίου, 2013
Έχει και η Βίκυ κονδυλώματα και το είχα γράψει προ καιρού στο http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1749.1875
E
Erotiaris26
08 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε συ ερωτιάρη μήπως υπερβάλεις λίγο ?

έχω πάει και με την βίκυ και δεν μου απέσπασε κάτι το ενδιαφέρον κοιτάζοντας το μουνί της
βέβαια δεν είμαι και σίγουρος και μπορεί όντως να έχει κονδυλωματα
08 Σεπτεμβρίου, 2013
μακρυά από 'μας...
08 Σεπτεμβρίου, 2013
http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:37837/ Διαβάστε και εδώ. Μιλάμε για την ίδια πουτάνα.
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Τελευταία τον Ιούνιο που πήγα μαζί της rigormorti είχε ένα τεράστιο, όχι στο μουνί αλλά δίπλα στο πρωκτό στην αριστερή μεριά της και έβγαζε μάτι. Από τότε δεν ξανά πήγα. Υπάρχει και η περίπτωση να το καυτηρίασε και να μην υπάρχει πλέον...
E
Erotiaris26
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Παιδιά αν ψήνεστε παρόλα αυτά που διάβασα, αν πάτε να πάτε ΜΟΝΟ για τσιμπούκι (με προφυλακτικό οπωσδήποτε) για να έχετε και τα δυο κεφάλια σας ήσυχα!!! Σπασίκλας
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8