Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μεγάλη για τα δεδομένα μου τσάρκα στην Φυλής και πέριξ αποφάσισα να επενδύσω το 20άρικο στο μαγαζί του Κρίστοφερ Λη, του κόμη δράκουλα, όπου ο τσάτσος που ήταν εκεί είναι ίδιος. Αν χαμογέλαγε και ποτέ, σίγουρα θα βλέπαμε και τις δοντάρες του. Είναι να τον βλέπεις βράδυ και με Black light...

Κοπέλα η Αλεξάνδρα, μια πετίτ ρουμάνα με πονηρή φατσούλα, μικρό βυζάκι και με ωραίο κωλαράκι κάτι το οποίο με κέρδισε και αποφάσισα να την τιμήσω.

Μπήκα στο δωμάτιο το οποίο έχει και ντουζιέρα αλλά τι να την κάνεις αν δεν υπάρχει πετσέτα, γδύθηκα και περίμενα την μικρή.

Ήρθε σαν ντροπαλή ένα πράμα με κοίταζε περίεργα, ενώ δεν άργησε ναασχοληθεί με την επίμαχη περιοχή. Με κάποια χαϊδέματα και χουφτώματα κατάφερε να με κάνει τούρμπο, άλλωστε δεν θέλω και πολύ.

Αυτά για προκαταρτικά και πέρασμα προφυλακτικού για πίπα καλούτσικη, ενώ ούτε λόγος για καραμέλωμα @@
Πρόλαβα να ασχοληθώ με το ξυρισμένο μουνάκι της λίγο πριν έρθει η τυπική ερώτηση: "πως θέλεις" και απάντηση, ξεκινάμε από μπροστά.
Εκεί δεν δυσανασχέτησε καθόλου παρόλο που πίεζα αρκετά, και μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα.
Την γύρισα στα 4 όπου με θέα το καθρέπτη μπροστά μου την έβλεπα να βογγάει, να κλείνει τα μάτια και να ακολουθεί τον ρυθμό μου.

Στα συν ότι δεν έκλεβε στη στάση για να μην μπορώ να την γαμήσω, αλλά είχε στηθεί πολύ καλά.
Κάπου εκεί είχε περάσει το 10λεπτο και τελείωσα. Με κοίταξε πάλι με απορία και ένα μικρό χαμόγελο, με χαιρέτησε και έφυγε σίφουνας.

Ντύθηκα και έφυγα χωρίς να βγεί ο Κόμης Δράκουλας να με χαιρετίσει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.874
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2013
Η κριτική μάλλον αναφέρεται στο διπλανό μαγαζί (Διδύμου 8Α δεξιά, στον όροφο) και όχι στο Διδύμου 8Β.
28 Αυγούστου, 2013
ThE, όχι μάλλον αλλά σίγουρα γι αυτό αν γίνεται ο αντισθενής να κάνει αυτή την αλλαγή!
29 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε έχεις δίκιο. Ας μεταφερθεί από τους admin
29 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι φιλε μου έχεις δίκιο απορώ πως έκανε λάθος μάλλον βιαζότανε
31 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

done. Σπασίκλας
20 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

O ko μης Δρακουλας μας εδιωξε με την αγενεια του. Καλυτερα πηγαμε στο διπλα, παρτουζιτσα με 30 ευρουλακια
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6