Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φεύγοντας από την συνάντηση με την Ρωξάνη στο Μεταξουργείο κατευθύνθηκα στο πάρκινγκ του carrefour να πάρω το εργαλείο και να φύγω σπίτι για ξεκούραση.
Πριν φύγω όμως είπα να δω τι παίζει και στην Γερουσία της Λιοσίων! Η μόνη που μου έκανε κλικ να την δοκιμάσω ήταν η Μαρίνα που πρώτη φορά την βλέπω σε αυτό το
μπουρδέλο και γενικά. Η Μαρίνα είναι μία 45 άρα Ρωσίδα που δεν θα πήγαινε ποτέ το μυαλό κάποιου που δεν την ήξερε ότι είναι πουτάνα. Περισσότερο θα της ταίριαζε για
καθηγήτρια μουσικής βιολιού ή πιάνου. Έχει ξανθά μακριά ίσια μαλλιά, φοράει γυαλιά μυωπίας που της πάνε πολύ, έχει 2,5 βυζί με μεγάλη ρόγα και καλοστεκούμενο για την ηλικία της κώλο, η μύτη της είναι λεπτή και γαμψή και έχει λίγο λίπος στην περιοχή της κοιλιάς, τα χείλη της λεπτά και φορούσε ένα σύνολο γαλάζιο σαν μαγιό.
Δίνω το 20ρικο και μπαίνω στο καθαρό και ευρύχωρο δωμάτιο πρώτο αριστερά. Περίμενα 2 λεπτά και σκάει μέσα η Μαρίνα βγάζοντας κατευθείαν το σουτιέν της, ενώ εγώ της χούφτωνα τον κώλο και τα βυζιά από πίσω στα όρθια και της έτριβα τον πούτσο στα κωλομάγουλα της. Αυτή γύρισε προς το μέρος μου και κατευθείαν έβαλε με την χρήση του στόματος της το προφυλακτικό στο καυλωμένο πούτσο μου. Άρχισε μια πίπα καλούτσικη ενώ ήμουν όρθιος αλλά τον έβγαζε από το στόμα της όταν πίεζα τον πούτσο μου πιο βαθιά. Η πίπα κράτησε ούτε 2 λεπτά και ανοίγει τα πόδια της για να τον βάλω μέσα. Αμ δε όμως, ξαπλώνω και της λέω να συνεχίσει λίγο ακόμα το τσιμπούκι και υπάκουσε περνώντας ελάχιστα με την γλώσσα της και από τα ρχιδια. Πρώτη στάση από πάνω μου με δυνατό κάρφωμα και γλύψιμο στα βυζιά της αλλά έδειχνε πολύ βιαστική και ήθελε να με ξεπετάξει βγάζοντας πολύ ψεύτικες κραυγές. Μετά κατεβαίνει από τον πούτσο μου και συνεχίζει με πίπα και μαλακία για να τελειώσω, ενώ δεν είχαν περάσει ούτε 5 λεπτά. Εγώ την σταμάτησα και πήγε να στηθεί στα 4 αλλά την γυρνάω κανονικά και μπαίνω μέσα στο ξυρισμένο μουνί της που άφηνε να το αγγίξω. Σε αυτή την στάση με ξενέρωσε γιατί έδειχνε δυσφορία στα φιλιά μου στο λαιμό της και για στόμα ούτε λόγος. Όμως επειδή με τσαντίζουν τέτοιες συμπεριφορές, με το ζόρι εγώ την φιλούσα στο στόμα, σχεδόν σαν να την βιάζω και αυτή μου έλεγε συνέχεια να σταματήσω να το κάνω. Όσο μου έλεγε να σταματήσω τόσο εγώ επέμενα και άγγιζα τα χείλι της με το ζόρι. Σε μια φάση μου λέει γιατί δεν τελειώνω και της απαντάω στα Ρώσικα ότι αν δεν με αφήσει να την φιλάω στο στόμα τότε δεν θα τελειώσω με τίποτα. Εκεί άρχισε να γίνεται πιο διαλλακτική και με άφηνε να την φιλάω στο στόμα με μικρότερη αντίσταση. Μπορεί να λειτούργησε θετικά ότι της μίλησα στην γλώσσα της κιόλας. Σταματάω να την γαμάω κανονικά και αυτή πάλι αναλαμβάνει να μου τον παίξει για να τελειώσω, αλλά δεν της έκανα το χατήρι και άρχισα να την γαμάω πλαγιαστά, ενώ έβλεπα στον καθρέφτη τον πούτσο μου να μπαίνει στο μουνί της και της έπαιζα την κλειτορίδα χωρίς να δείχνει βιασύνη. Για τέλος την γυρνάω ξανά κανονικά και αφού με άφησε να την φιλάω κανονικά στο στόμα τελείωσα επιτέλους!
Συνοψίζοντας θα πω ότι δεν νομίζω να ξανά περάσω όχι γιατί δεν είναι καλή αλλά γιατί ενώ το έχει το σπορ, δεν σου δίνεται και για να πάρεις κάποια πράγματα πρέπει να τα εκβιάσεις με θράσος. Συνιστάτε για υπομονετικούς και έμπειρους πελάτες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού