Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 13.10 , αφού έκανα μια στοχευμένη βόλτα σε μερικά σπιτάκια , είχα καύλες και ενώ ετοιμαζόμουν να πάω για μπάνιο , γύρισα να ρίξω μια ματιά στα σπιτάκια της Αλκιβιάδου , τελικά πέρασα σε αυτό εδώ που δούλευε η Ντάνα που σε παλιότερη τσάρκα μου είχε σημειωθεί στα προσεχώς , γνωστή γυρολόγος από Μολδαβία , 26 χρονών , μελαχρινή τα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά , μετρίου αναστήματος , κανονικό σώμα και 1.5-2άρι βυζί και κάπως χαλαρή κοιλιά , έρχεται στο δωμάτιο , βγάζει τα εσώρουχα της και κατευθείαν έρχεται από πάνω μου και αρχίζει να με φιλάει στο στόμα , μετά σταμάτησε και άρχισε με την γλώσσα της να με γλύφει στο πηγούνι σαν να γλύφει παγωτό , ύστερα στα αυτιά και στον λαιμό , εγώ είχα αρχίσει και έχωνα στο μουνάκι της δύο δάχτυλα και άλλα δύο στην κωλοτρυπίδα της , σταμάτησε να με φιλάει έκλεισε τα ματιά της και αναστέναζε όσο την γάμαγα με τα δάχτυλα των χεριών μου ταυτόχρονα μουνί και κώλο , δεν δυσανασχέτησε καθόλου , μου είπε μωρό μου θές προφυλακτικό , της απάντησα μετά , κατέβηκε κάτω ανάμεσα στα πόδια μου , έπιασε με το χέρι της τον πούτσο μου και τον ανασήκωσε χωρίς όμως να τον παίζει και άρχισε να γλύφει σχολαστικά τα αρχίδια πολύ σάλιο και φτύσιμό , μετά έπαιρνε στο στόμα της ένα ένα τα αρχίδια μου και τα έγλυφε….όταν ο πούτσος μου είχε γίνει κάγκελο τον πήρε στο στόμα της , η πίπα της βαθιά υγρή χωρίς χρήση χεριού και με αυξομειώσεις ρυθμού , την σταμάτησα , της είπα να σταθεί γονατιστή στο κρεβάτι , σηκώθηκα εγώ όρθιος στο κρεβάτι μπροστά της , άρχισε να μου γλύφει παλι τα αρχίδια , έβαλα τον πούτσο μου μέσα στο στόμα της και πιάνοντας την από τα μάγουλα της γάμαγα το στόμα , έκανε ότι της έλεγα πρόθυμα , σταμάτησα , της είπα να μου φορέσει το προφυλακτικό , της είπα να σηκωθεί όρθια , την έστησα με ελαφρώς ανοιχτά τα πόδια και να στηρίζεται με τα χέρια της στον τοίχο , άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά στα όρθια με πολύ δύναμη ενώ αυτή έπαιζε το μουνάκ της και αναστέναζε….της είπα να ξαπλώσει στο κρεβάτι μπρούμυτα , άρχισα να της γλύφω τώρα το μουνάκι της ενώ της έβαζα δάχτυλα στον κώλο , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , πλησίασα τον πούτσο μου στην κωλοτρυπίδα της , αρχικά έβαζα ίσα ίσα το κεφαλάκι στον κώλο της και έβγαινα , μετά όμως μπήκα απότομα και δυνατά μέσα της , νόμιζα ότι έσπασε η καπότα , αφου την τσέκαρα ξαναμπήκα μέσα της και άρχισα να την σκίζω δυνατά ενώ αυτή άρχισε να φωνάζει εκστασιασμένη ενώ ταυτόχρονα έπαιζε το μουνί της , αντέχει το δυνατό γαμήσι και δεν δυσανασχετεί , μετά από λίγο βγήκα από μέσα της και της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , πήγα από τα πλάγια μπροστά στο κεφάλι της , έβγαλα το προφυλακτικό και της τον έδωσα πίπα στο στόμα της μέχρι που τέλειωσα μέσα σε αυτό , σηκώθηκα πήγα στον νιπτήρα να πλυθώ , όσο εγώ πλενόμουν με πλησίασε από πίσω και με φύλαγε στην πλάτη και χούφτωνε τα κωλομέρια μου , μετά πλύθηκε και αυτή , ντυθήκαμε και αφού με φίλησε βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο , στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 15 λεπτά , η Ντάνα για μένα δρα όπως πρέπει να δρά η πουτάνα , δεν μιλάει πολύ , είναι δεκτική και έχει συμμετοχή , σίγουρα κάποια στιγμή θα την ξαναπάρω….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.834
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού