Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στη Σόνια στο Βέργας 6Α αφού την αναζητούσα για καιρό. Η γνωριμία μου με τη Σόνια είχε γίνει πριν 2-3 μήνες όταν μια μέρα την είχα δει τυχαία σε τσάρκα μου στο μπουρδελάκι επίσης στην οδό Βέργας στον αριθμό 3 όμως που δούλευε τότε και είχα πάθει την πλάκα μου όταν βγήκε στο σαλόνι. Εκείνη τη μέρα ήμουν βιαστικός και δεν πέρασα στο δωμάτιο και μετά την έψαχνα για καιρό γιατί έφυγε στο μεταξύ απ' το Βέργας 3, πήγε για ένα διάστημα σ' ένα σπιτάκι στην πλατεία Αττικής και τελικά ενημερώθηκα ότι κατέληξε στο εν λόγω οίκημα όπου πάλι έφαγα πόρτα κανα δυο φορές, τη μία που πήγα γιατί ήταν κλειστά και την άλλη γιατί είχε ρεπό. Εν τέλει η πολυπόθητη επίσκεψη η οποία αποδείχτηκε μάλλον τζάμπα κόπος πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 27/7 γύρω στις 3:00 το μεσημέρι (η Σόνια δουλεύει πάντα πρωινή βάρδια). Parking εύκολα έξω ακριβώς απ' το σπιτάκι. Μπαίνοντας ρωτάω την τσατσά αν δουλεύει η Σόνια και λαμβάνοντας θετική απάντηση χωρίς να τη δω της ζητάω να περάσω σε δωμάτιο. Αφού τη ρωτάω για το πρόγραμμά της και μου επιβεβαιώνει ότι κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό δίνω το αντίτιμο επί δύο όπως συνηθίζω όταν επισκέπτομαι κοπέλα που μ' αρέσει πολύ κι έχω ακούσει καλά λόγια (ανάθεμα την ώρα) και περνάω στο δωμάτιο. Το δωμάτιο αξιοπρεπέστατο, απ' ό,τι φαίνεται ακόμα και στη Λιοσίων πολλοί το έχουν πιάσει το νόημα κι έχουν φροντίσει τα σπίτια όπου αρκετά πλέον δε θυμίζουν τα κοτέτσια του παρελθόντος. Γδύνομαι και περιμένω με ανυπομονησία τη Σόνια η οποία μετά από λίγο μπαίνει μέσα και μου ζητάει σαν χάρη να πάει πρώτα από έναν άλλο πελάτη με τον οποίο θα τελείωνε νωρίς όπως ισχυρίστηκε (σε 5' θα έχω τελειώσει μου είπε) και μετά να έρθει σε 'μένα. Ψιλοστράβωσα αλλά επειδή δε βιαζόμουν ιδιαίτερα το δέχτηκα. Αποχωρεί λοιπόν η Σόνια απ' το δωμάτιο και πάει στον άλλον πελάτη τον οποίο όντως ξεπέταξε σε 5' (ίσως δεν άντεξε στην πίπα ο άνθρωπος). Μετά από λίγο έρχεται σε 'μένα. Εδώ ας προβώ σε μια πλήρη περιγραφή της: Εντυπωσιακή ψηλή μελαχροινή νταρντάνα γυναικάρα γύρω στα 40 με μαλλιά σαν της Σοφίας Λόρεν με την οποία πολλοί την έχουν παρομοιάσει. Σώμα φτιαγμένο για sex με προκλητικές καμπύλες και πιασίματα παντού, υπέροχο μεγάλο στήθος με ωραίες ρόγες, μέση που θα ζήλευαν πολλές σαραντάρες, κωλάρα με λίγο πεσμένη αλλά σκέτη πρόκληση ειδικά όταν είναι στα 4. Γενικά η εμφάνισή της προκαλεί εγκεφαλικά στην πελατεία που συχνάζει στην περιοχή της οδού Λιοσίων και σίγουρα μπορεί να θεωρηθεί η βασίλισσα της περιοχής. Κάπου εδώ όμως ο μύθος καταρρέει. Και αυτό γιατί έχω το χαρακτηριστικό να αντιλαμβάνομαι αμέσως την ψυχρή γυναίκα με την οποία δεν υπάρχει χημεία μεταξύ μας κάτι που επηρεάζει άμεσα τη διάθεσή μου και ως εκ τούτου την όρεξή μου αλλά και τη στύση μου. Και η Σόνια παρά το εντυπωσιακό της παρουσιαστικό μου έβγαλε εξ' αρχής ένα προφίλ ντίβας όντας απόμακρη, ψυχρή, ψεύτικη γενικότερα στους τρόπους της κάτι που αναπόφευκτα με ξενέρωσε. Και αν κρίνω κι από ομολογίες άλλων συναγωνιστών έτσι πρέπει να είναι γενικότερα απλά κάποιους ο τρόπος της ίσως να μην τους επηρεάζει επειδή εστιάζουν πιο πολύ στην εμφάνισή της. Ενδεικτικά οι συστάσεις μας διήρκεσαν μόλις λίγα δευτερόλεπτα παρ' ότι είχα πληρώσει και παραπάνω και μετά μου ζήτησε να προχωρήσουμε. Η συνεύρεσή μας ξεκίνησε με ένα μέτριο μασάζ από μεριάς της με δική της πρωτοβουλία. Στη συνέχεια η ίδια μου ζήτησε να ξαπλώσω (γενικά παίρνει αυτή τις πρωτοβουλίες και δεν αφήνει για πολλά - πολλά) όπου ήρθε από πάνω μου και άρχισε να "σέρνει" το στήθος της πάνω στο σώμα μου όπου ήρθα σε μέτρια στύση (η συνταγή είχε ήδη χαλάσει όπως είπα). Γενικά στήνεται με τέτοιο τρόπο ώστε να μην έχεις περιθώρια να παίξεις πολύ με το στήθος της. Στη συνέχεια αρχίζει ένα απίστευτο γλείψιμο στα μπαλάκια που όμοιό του δε μου έχουν ξανακάνει, ο τρόπος που κινεί τη γλώσσα της αργά και με κυκλικές κινήσεις είναι το κάτι άλλο. Αμέσως μετά αρχίζει τη γνωστή φημισμένη πίπα της με κυριότερο χαρακτηριστικό τις παλινδρομικές κινήσεις της γλώσσας της όταν τον έχει όλο μέσα όπου νιώθεις το πέος σχεδόν να δονείται και δεν καταλαβαίνεις από πού προέρχεται αυτό. Πάντως σε καμιά περίπτωση δεν μπορώ να συγκρίνω την πίπα της με αυτή της γερασμένης πλέον Αντριάνας, της έτερης ιέρειας της πίπας (με τη Ζάνα δεν έχω πάει για να έχω γνώμη). Στη συνέχεια της ζητάω να τη γλείψω εγώ, οφείλω να ομολογήσω ότι το μουνάκι της ήταν πεντακάθαρο (όπως και η ίδια άλλωστε, απ' τις πιο καθαρές πουτάνες που έχω πάει) πλην όμως εντελώς μικροσκοπικό. Ελάχιστη ανταπόκριση στο στοματικό από μεριάς μου. Κατόπιν ακολουθεί ισπανικό επίσης με δική μου πρωτοβουλία με μέτρια ανταπόκριση από μεριάς της. Αμέσως μετά τρεις στάσεις, πρώτα αυτή από πάνω με πολύ καλή ανταπόκριση από μεριάς της όπου αφήνει και πιασίματα στο στήθος, ιεραποστολικό στο οποίο άρχισε κάτι εντελώς ψεύτικες κραυγούλες και επιφωνήματα που με ξενέρωσε και τέλος πισωκολλητό στα 4 με θέα την εκπληκτική κωλάρα της όπου αντέχει πολύ στο σφυροκόπημα. Φιλιά παρ' ότι έχουν αναφέρει συναγωνιστές σε προηγούμενες κριτικές τους ότι δίνει δεν επιχείρησα εγώ να δώσω καθώς δε μου φάνηκε και πολύ διατεθειμένη. Γενικά δε θα αρνηθεί στάσεις κ.τ.λπ. που θα της ζητήσεις ούτε θα γκρινιάξει, πλην όμως είναι ψυχρή σαν γυναίκα, νιώθεις ότι κάνει με το στανιό ό,τι κάνει με βάση το λογική "άντε να τελειώνουμε να πάμε και στον επόμενο" και η διάθεσή της δεν είναι ευχάριστη. Επιπλέον στην περίπτωσή μας δεν υπήρχε και χημεία με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε εύκολα στο τί θα κάνουμε σ' αυτά τα λίγα λεπτά της συνεύρεσής μας. Ως αποτέλεσμα η στύση μου ήταν χαλαρή και αργήσαμε λίγο όπου όμως πριν καλά - καλά συμπληρωθεί το 15λεπτο κι ενώ ήμασταν στη φάση που την έπαιρνα στα 4 η θρασύτατη τσατσά παρ' ό,τι είχα πληρώσει το διπλάσιο του αντιτίμου όπου πριν παρέλθει το 20λεπτο έπρεπε να το βουλώσει φωνάζει απ' έξω στη Σόνια "Αργείς κούκλα μου"; με τη Σόνια να απαντάει "Έρχομαι σε λίγο". Κάπου εκεί ξενερώνω εντελώς και της ζητάω να τελειώσω χωρίς καπότα πάνω στην κωλάρα της ενώ είναι στα 4 πράγμα το οποίο αρνήθηκε οπότε της ζήτησα να τελειώσω με ελεύθερο στοματικό. Μου έκανε μια βιαστική πίπα ανάξια των ικανοτήτων της στο συγκεκριμένο τομέα γιατί εν τω μεταξύ η αναθεματισμένη η τσατσά της ξαναφώναξε απ' έξω "Κούκλα μου είσαι καλά γιατί αργείς"; Σ' εκείνο το σημείο βλαστήμησα και σαν να θέλω επίτηδες να την ταλαιπωρήσω της ζήτησα να αφήσει την πίπα και να τελειώσω στο στήθος της όπως και έγινε. Μου ζήτησε χαρτί να σκουπιστεί και όταν της έδωσα μου απαντάει "Πλάκα κάνεις αυτό δε φτάνει για τίποτα και μου αρπάει το ρολό απ' το χέρι, το ξετυλίγει και μετά το πετάει κάτω. Ενδεικτικά μόλις σηκώθηκε απ' το κρεβάτι στο πάτωμα υπήρχε πεταμένο το χαρτί, τα φακελάκια απ' τις καπότες που χρησιμοποιήσαμε, οι ίδιες οι καπότες, ένα γουρουναριό γενικότερα παρότι το καλάθι ήταν δίπλα, το οποίο ίσως είναι ενδεικτικό της νοοτροπίας της. Εν τέλει βγήκε απ' το δωμάτιο αφού με φίλησε ψυχρά κι εγώ αποχώρησα μετά από λίγο όπου με χαιρέτησε στην έξοδο η τσατσά σαν να μη συμβαίνει τίποτα. Συμπερασματικά δεν έφυγα με ευχάριστη διάθεση απ' τη Σόνια παρά το ότι κάνει μπαμ ότι είναι περπατημένη πουτάνα, δεν ξέρω αν η γυναίκα δεν ήταν στη μέρα της ή την είχε εκνευρίσει κάποιος προηγούμενος πελάτης αλλά μετά απ' αυτήν την εμπειρία μου δε νομίζω να ξαναπάω. Ίσως κρίνοντας κι απ' τις κριτικές της που είναι αντιφατικές να είναι κυκλοθυμική ή ν' αποδίδει μόνο σε όσους γουστάρει σαν πελάτες αλλά σίγουρα μια τέτοια συμπεριφορά δεν μπορείς να τη χαρακτηρίσεις επαγγελματική όσο κι αν η τύπισσα προκαλεί για sex και μόνο με την εμφάνισή της και δείχνει με την υπόλοιπη συμπεριφορά της ότι έχει κάνει χιλιόμετρα στο κρεβάτι. Τελικά διαπιστώνω ότι παρ' ότι γενικά υπάρχουν κάποια στανταράκια υπάρχει περίπτωση να περάσεις καλά με κάποια κοπέλα υπεράνω υποψίας, όπως πέρασα καλά εγώ πριν κάτι μέρες με την Τατιάνα στο σπιτάκι της Περγάμου για την οποία μόνο διθυραμβικά σχόλια δεν είχα ακούσει, και να αποτύχεις στα μεγάλα "ονόματα". Δεν πειράζει, όλα μες το πρόγραμμα είναι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.653
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2013
ακριβως την ιδια αισθηση απεκομισα και εγω που την επισκεφτηκα πρν 10 μερες για 1η και τελευταια φορα, ενω πηγαινα στο Μαρακι την Τρελοκοτσιδου, περνωντας απο εκει και αφου την πετυχα, ειπα να δοκιμασω να δω την υπεροχη Σονια.
Προσωπικα ουτε το τσιμπουκι της μου εκανε ιδιαιτερη αισθηση ενω και η εμφανιση της παροτι ειναι σεξι, δεν ειναι κατι το ιδιαιτερα ξεχωριστο...
Φαινεται οτι οι διθυραμβικες κριτικες, δημιουργουν μυθους...
Δεν αντιλεγω ομως οτι σε καποιους αλλους συναγωνιστες μπορει να ηταν ιδιαιτερα καλη...
Ωστοσο φευγοντας μετα για την Μαρια, αποζημιωθηκα πληρως και ξεχασα αμεσως αυτη τη συνευρεση μου...
29 Ιουλίου, 2013
είχα κατέβει και 'γω ένα πρωί τις προάλλες για δουλειά και βρήκα την ευκαιρία να περάσω από 'κει μόνο και μόνο για να δω την περιβόητη Σόνια ή οποία σίγουρα είναι γυναικάρα πληθωρική και σου βγάζει κάτι σε πορνό ειδικά σε πιο παλιές ταινίες ασχέτως πως δεν είναι του γούστου μου αλλά την παγωμάρα της και την αίσθηση της ντίβας την εισέπραξα και 'γω και μπορώ να καταλάβω τι λες και ένιωσες παρόλο που δεν την πήρα και συγχαρητήρια για την ωραία κριτική σου (+1) αλλά αυτό το αψυχολόγητο που έκανες και λες ότι κάνεις που 2πληρώνεις και ειδικά σε τέτοιες εποχές ok δεν έχω παρά να σου πω μακάρι να είσαι άνετος οικονομικά για πάντα χωρίς εννοείται να εννοώ πως ας είσαι και κάνας απατεώνας και δεν τρέχει τίποτα!
29 Ιουλίου, 2013
Αυτή είναι η Σόνια: αποδίδει μόνο σε όσους γουστάρει ως πελάτες.
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
29 Ιουλίου, 2013
εμενε ουτε με κυαλι δεν με ξαναβλεπει....Η Τζουλια στην Εξηκιου μου εκανε πιπα που ξεχασα το νικ μου...καμμια σχεση με Σονια....
30 Ιουλίου, 2013
καλησπερα σε ολους ο λυκος τριχωμα αλλαζει γουνα δεν αλλαζει αλλα και σονια μυαλο απο οτι φαινεται δε βαζει
30 Ιουλίου, 2013
Εντάξει , έτσι είναι η Σόνια ... πάντως κι εγώ την αποφεύγω , όταν έχω καύλες προτιμώ να τις εκτονώνω με άλλες πολύ πιο σίγουρες σε απόδοση .
Αλλά αυτό με τα δυο εικοσάρικα , μας ξέσκισες κανονικά .
30 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι 2 20αρικα ρε μάστορα?????Θυμός
γιατι χαλάς την πιάτσα????Money Mouth
01 Αυγούστου, 2013
«...αλλά μετά απ' αυτήν την εμπειρία μου δε νομίζω να ξαναπάω.»

Μην σκέπτεσαι έτσι. Να ξαναπάς και να δώσεις 3 20ευρα αυτή την φορά. Για να εξασφαλίσεις οτι με 60 ευρώ η τσατσά θα αρχίσει να φωνάζει όχι στα 10 αλλά στα 15 λεπτά.
Womanaholic, δεν βάζεις μυαλό. Από παλιά τις ίδιες βλακείες κάνεις.
BC
BAD COMPANY
01 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

«Αυτή είναι η Σόνια: αποδίδει μόνο σε όσους γουστάρει ως πελάτες.»

Καλά, γουστάρει την αγριόφατσά σου με τα γένεια βρε Βελουχιώτη;
BC
BAD COMPANY
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9