Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να επισκεφτω το στανταρακι μου την Σονια,την ωρα που ανοιξα την πορτα για να μπω την βλεπω στο σαλονι με τις βυζαρες της φορα παρτιδα εξω και ενα λευκο στριγκακι.Αφου με χαιρεταει και τα λεμε λιγακι ερχεται και η τσατσα της δινω 40 ευρω και της λεω 2 φορες.Με οδηγησε στο δωματιο το οποιο εκτος του οτι ηταν καθαρο ειχε και το κλιματιστικο ανοιχτο.Αφου γδυθηκα περιμενα να ερθει και η Σονια,μετα απο μερικα λεπτα αναμονης εκανε την εμφανιση της.Στα της εμφανισης δεν θα αναφερθω διοτι ειναι αρκετα γνωστη η Σονια.Ο πρωτος γυρος περιλαμβανε ισπανικο μεχρι να γινει πληρης ανορθωση και μετα τον πηρε στο στομα,αφου με τσιμπουκωσε για αρκετα λεπτα μου φορεσε το προφυλακτικο και καναμε μια σταση.Ο δευτερος γυρος περιλαμβανε μονο πιπα,αφου μουλιασε αρκετα τις μπαλες τον πηρε στο στομα και ξεκινησε μια μαεστρικη πιπα,μετα απο μερικα λεπτα τα πηρε ολα στο στομα της και σηκωθηκε να τα φτυσει στο νιπτηρα.Αυτα απο μενα για την Σονια η οποια για μενα παραμενει ενα απο τα κορυφαια στανταρακια μου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2013
Όλοι εμείς που τιμάμε την Σόνια έχουμε ζήσει μαγικές στιγμές! Δεν χρειάζεται να σχολιάσω την κριτική σου. Και μόνο που πέρασες δύο φορές μαζί της καταλαβαίνω ότι είσαι έγκριτος κι αντικειμενικός αξιολογητής. Παίρνεις και την ψήφο μουΧαμόγελο
14 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω φιλαρακι.Η Σονια οπως και να το κανουμε ανηκει σε υψηλου επιπεδου κατηγορια και οσοι την γνωριζουμε παντα περναμε καλα διοτι ξερουμε τον τροπο που λειτουργει και το σεξ μαζι της γινεται μαγεια....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2