Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
οταν οι καβλες χτυπανε κοκκινο λογω ζεστης,τοτε εχεις αναγκη μια σιγουρη διαχρονικη αξια.Και η διαχρονικη αξια για μενα ισοδυναμει με την Σονια.Στο σαλονι με υποδεχτηκε χαμογελαστη η ευγενεστατη υπηρεσια και μετα απο λιγο αντικρυσα και την Σονια η οποια φορουσε ενα υπεροχο ροζ κορμακι.Ειχα να κανω αρκετες μερες ερωτα μαζι της και ετσι η παρουσια της για αλλη μια φορα με αναστατωσε.
Περασα στο δωματιο και την περιμενα.Το δωματιο πεντακαθαρο και ενα μπραβο στην υπηρεσια για την νοικοκυροσυνη της.Μετα απο λιγο ηρθε και η Σονια.Με κοιταξε λαγνα σαν συνομωτικα γνωριζοντας οτι επροκειτο να κανουμε ενα δυνατο σεξ με παθος που θα μου χαριζε την απολυτη ηδονη.Την κοιταξα καταματα και πλησιαζοντας την της εδωσα ενα απαλο φιλι στο μαγουλο.Πιανοντας την απο το χερι οδηγηθηκαμε μαζι στο κρεβατι.Ξαπλωνω και αρχιζει ενα πολυ ομορφο πιπιλισμα της ρωγας μου ενω περιστασιακα σταματουσε και μου φιλουσε το στηθος.Κατεβασα ελαφρα το ροζ κορμακι της και χαιδευα απαλα το υπεροχο σωμα της.Οι κινησεις μου ηταν αισθησιακες και απαλες και αυτο η Σονια μου το αναγνωρισε αγγιζοντας μου το χερι με το δικο της και κλεινοντας τα δικα μου δαχτυλα μεσα στα δικα της ενω με κοιτουσε καταματα.
Η λιμπιντο μου ειχε φτασει στα υψη.Η Σονια ελαφρα κατεβασε το προσωπο της και ξεκινησε μια αργη και βασανιστικη πιπουλα.Ειναι η πιπα που την εχει κανει διασημη και που ο τροπος της ειναι ανεπαναληπτος.Απο τη μια υπαρχει η αισθηση του στοματος της που βυθιζεται μεσα σου και απο την αλλη νιωθεις με τις παλινδρομικες κινησεις της γλωσσας σαν η βαλανος σου να απογειωνεται.Μια μοναδικη αντιθεση που φερνει τετοια ριγη καβλας και ηδονης.
Αυτο ομως απο μονο του δε μου εφτανε και μετα απο λιγο της ζητησα να κανουμε 69 και να νιωσω στην γλωσσα μου το αφρατο της μουνακι.Η κουκλαρα αμεσως γυρισε και ξεκινα να κανει την πιπα με την ιδια ποιοτητα ενω εγω ταυτοχρονα εγλυφα απαλα τα χειλη απο το λαχταριστο της μουνακι.Συνεχιαμε ετσι αρκετα ωσπου ενιωσα την αναγκη να μπω μεσα της .
Γυρναμε σε ιεραποστολικο στυλ και εκει με βαθιες κινησεις ενιωθα να μπαινω ολος μεσα της.Κινιομουν βαθια και αργα σαν να τελουσα μια μυσταγωγια.Ενιωθα μια πλημμυριδα ενδορφινων σε ενα υπεροχο τεμπο και μια κατασταση εκστασης σαν η αδρεναλινη μου να ειχε χτυπησει κοκκινο
Το σωμα και η καρδια χορευαν σε τρελλους ρυθμους.Ενιωσα ομως οτι το καλυτερο φιναλε θα ηταν ενα τελειωτικο στο στομα.Βγαινω απο το μουνακι της κουκλας,της ξαναδινω το τσουτσουνι στο στομα και μετα απο λιγη προσπαθεια το σπερμα μου δοθηκε στο στομα της..
το τελικο συμπερασμα μου ειναι ο τιτλος που εγραψα. ΣΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2013
Η τελευταία ΜΟΥΝΑΡΑ, της Μεγάλης των Πουτανών, Βαλτικής Σχολής, που απέμεινε στην Ελλάδα ... Θα συμφωνήσω: SONYA for EVER!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
14 Ιουλίου, 2013
θείε chris και εγώ μαζί σου είμαι και η Σόνια είναι απο τις αγαπημένες μου
αλλα 10 σε όλα βρε μπαγάσα ???
14 Ιουλίου, 2013
Πολύ καλή η κριτική σου φίλε μου. Αξίζει την ψήφο μουΧαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3