Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρα συναγωνιστες. Να γραψω κι εγω μια κριτικη για την Αννα που ολοι ξερουμε. Αν με αφηνε το συστημα θα εβαζα ενα τεραστιο 10αρι στην Αννουλα γιατι απλα η κοπελα δεν παιζεται!!!! Η επισκεψη εγινε την Τεταρτη το απογευμα. Και στα 2 δωματια υπηρχαν συναγωνιστες. Η ευγενεστατη τσα2 μου ειπε να περιμενω και τη ρωτησα αν ηταν η Αννα στη βαρδια. Μου απανταει ναι και της δινω το 20αρικο με χαμογελο. Η Αννα εμεινε στο δωματιο του πρωτου συναγωνιστη πανω απο 20 λεπτα και η τσα2 δεν ενοχλεισαι καθολου. Μολις βγηκε, με κοιταξε, χαμογελασε κι εγω απλα της εκλεισα το ματι. Μπηκε στα ενδοτερα για ρετους και βγαινοντας της ειπα >. Με χαμογελο παντα με ρωτησε . απαντησα. Βγηκε ο συναγωνιστης αποο το δωματιο με χαμογελο ευτυχιας. σκεφτικα, ενω παραλληλα βγηκε η τσα2 με μια σφουγγαριστρα, σκουπακι και σεντονια και μπηκε στο δωματιο. σκεφτικα. Μετα απο 5-10 λεπτα βγηκε και μου κανει νοημα να περασω. Μπηκα και ετοιμαστηκα. Μετα απο 15 ηρθε η Αννουλα. τη ρωτησα. > κανει. , απαντησε και ξεκιναει το γλυψιμο σε ολο το σωμα. Με κοιταγε προστυχα στα ματια ολη την ωρα. Πιπα πολυ βαθια, αργη, υγρη, με πολλα dt. Σταματει ξαφνικα, σηκωνετε στα γονατα και αρχιζει ενα σοου πολυ αισθησιακο και καυλωτικο. Εβαζε δαχτυλο, εγλειφε τις ρωγες της, με βλεμα πιο καυλιαρικο. Κανω την κινηση να σηκωθω να της ορμιξω και με σπρωχνει πισω λεγοντας . Μου ηρθε κολπος Κεφάλι σε τοίχο! τη ρωτησα, . σκεφτικα. Δεν θα πω περισσοτερα, αλλα η γυναικα εκανε τα παντα μονη της. Καμια γκομενα που ειχα ως τωρα δεν μου ειχε κανει κατι τετοιο. Δεν την αγγιξα καθολου και καποια στιγμη που ειμασταν ιεραποστολικο εσκιψα να της γλειψω τη ρογα και μου τραβειξε το αυτι επαναλαμβανοντας >>. Το τελος ηρθε με την Αννουλα στα 4 να καρφωνεται μονη της κι εγω να ειμαι στα προθυρα της ανακοπης. Μειναμε για κανα 3λεπτο ξαπλωμενη και κανονιστηκε η επομενη επισκεψη για την Κυριακη για να παρω το αιμα μου πισω. Γελασε και ειπε >. Σηκωθηκαμε, φιλιθηκαμε και εφυγε. Χρονος παραμονης στο δωματιο 20-25 λεπτα χωρις καλια ενοχληση απο την τσα2 αλλα ουτε και δειγμα ξεπετας. Ειναι πλεον το στανταρ μου. Αξιζει το 20αρικο και με το παραπανω!!!! Αννουλα η 5αστερη*****

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2013
απο της πιο σταθερές κοπέλες στα σπίτια.....
19 Μαΐου, 2013
και απο τις πιο καλες πλεον.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2