Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έχω ρίξει επικά τσιμπουκο-κωλο-γαμήσια σε αυτό το μπουρδέλο!Με την πουτσο-ρουφο-milf Σόνια την ξανθιά, με την Εύα/Σόνια το καραφλό τσιμπουκοκλάρινο - που έδινε και κώλο πιο παλιά - και φεύγαν τα πενηντάευρα, για αυτήν, αβλεπεί ...
Ακόμα και με την Κατερίνα, η οποία είναι αρκετά πιο μέτρια σε σχέση τις παραπάνω, έχω περάσει αρκετά καλά!
Έτσι, μετά από την συνηθισμένη μου τσάρκα του Σαββάτου, στη Φυλής, αποφάσισα να γαμήσω την Ανίτα!
Η Ανίτα είναι(???), όπως μου είπε και η ίδια, Ρωσίδα, γύρω στο 1,65m, ξανθιά, με λίγα περιττά κιλά, ειδικά στην περιοχή της κοιλιακής χώρας, κώλο καλό, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο, βυζί μάλλον δυομισάρι με μεγάλη ρώγα ...
Γενικά το σώμα της, παρότι είναι 25 - 30 ετών, έχει μια χαλαρότητα, λόγω του συσσωρευμένου λίπους και την κακή σχέση, που προφανώς έχει το πουτανίδιο, με την κάθε μορφής γυμναστική!
Η 1η φορά που είχα δει την Ανίτα, ήταν, πριν μερικά χρόνια, στο Φωκαίας 25Α, αλλά τα παραπανίσια κιλά σε συνδυασμό με το απλό πρόγραμμα, με είχαν αποτρέψει από μία δοκιμή ...
Έχει, όμως, όμορφο, φωτεινό πρόσωπο με σαρκώδη τσιμπουκόχειλα, τα οποία σε προδιαθέτουν για ανελέητα τσιμπούκια ...
Πούτσες μπλε ... Το γιατί, θα το διαβάσετε παρακάτω ...
Έδωσα το γαμηστροεισητήριο και μπήκα στο μεγάλο δωμάτιο, που περνάω πάντα.
Ξεβρακώθηκα και περίμενα το πουτανί - για γαμήσια, ακάποτα τσιμπούκια και χυσίματα στο στόμα - αραχτός, στην πολυθρόνα του δωματίου ...
Μέχρι να έρθει, εντύπωση μου έκανε η απλώστρα ρούχων με τις ψιλοστεγνωμένες πετσέτες, ακριβώς δίπλα στο μισάνοιχτο παράθυρο!Η τσατσά, την είχε καμουφλάρει, ρίχνωντας την κουρτίνα του παραθύρου, περιμετρικά, γύρω από την εν λόγω, απλώστρα ...Γλώσσα
Αφού ξεπέταξε τον προ-ηγούμενο συναγωνιστή, σε λιγότερο από 4 λεπτά, με το ρολόι, άρχιζαν να με ζώνουν τα φίδια ...
Τις ανησυχίες μου, αυτές, διέκοψαν τα αλλεπάλληλα ροχαλο-χυσο-φτυσίδια που έριχνε, η φακίρισσα του πούτσου - κυριολεκτικά και μεταφορικά - ρουφώντας, αξιοσημείωτα δυνατά, την μύτη της προφανώς, στο νεροχύτη ...
Με καθαρό τον φάρυγγά της, πλέον, εισήλθε στο δωμάτιο .......
Η ψεύτικη χαμογελαστή ματιά της ήταν προ-γαμιαίο συμβόλαιο ...
Ωχ, την κάτσαμε τη βάρκα, σκέφτηκα!Λύπη
Όλα έγιναν με μέτρο, μέτρια και μετρημένα ...
Λίγα χαδάκια της πλάκας, πεταχτά φιλάκια του κώλου, βυζοτριψήματα και αυτά χάλια ... Στην προσπάθεια μου να γλύψω τις βυζάρες της, τραβιόταν γιατί ''πονούσε'' ...
Μετά με ρώτησε αν θέλω SANTΈ άφιλτρο ή ΚΑΡΕΛΙΑ φίλτρο ...
Απάντησα άφιλτρο ... και άρχισε την τραγωδιακή της πίπα ...
Η σαύρα, έγλειφε απαλά, λες και θα έσπαγαν τα αυγά, μόνο το πουτσοκέφαλο, ξανά και ξανά, την ίδια μονότονη κίνηση, χρησιμοποιώντας πολύ και το χέρι της, παρά την υπόδειξή μου για το αντίθετο ... Σχεδόν δεν ένιωθα τίποτα ... Ή μάλλον ένιωθα ... Τα κρύα της χείλη και την κρύα γλώσσα της, ούτε πεθαμένη να ήταν ...
Με τον πουτσοκορμό δεν ασχολήθηκε ... για τα αρχίδια, δεν το συζητάμε καν ...
Καμμία σχέση με την Μεγάλη της Πίπας, Ρωσική Σχολή ... Ούτε απ΄ έξω δεν θα έχει περάσει, το στούρνο ...
Κατόπιν πέρασε καπότα στον πούτσο μου, ο οποίος, παραδόξως, δεν είχε πτοηθεί στο ελάχιστο και ήταν ακμαίοςΧμμμ;
Της είπα να καβαλήσει τον captain-Άρη και να την γαμήσω, λίγο σαν πασάς!Και αυτό σκατά το έκανε!
Βαριόταν η μούχλα να κουνηθεί ...
Μετά στήσιμο στα 4, μπας και σωθεί η παρτίδα, αλλά η κορασίδα είχε άλλα σχέδια ...
Σε κάθε σπρώξιμο αυτή έφευγε προς τα μπροστά και μετά διόρθωνε την θέση της με ένα μικρό σάλτο προς τα πίσω ... σαν τον κύλινδρο γραφομηχανής ... Κανένας συντονισμός στις κινήσεις ...
Είδα και αποείδα ότι δεν θα χαιρόμουν το γαμήσι μ΄ αυτήν και την έβαλα γονυπετή να μου ρουφήξει τα φλόκια να τελειώνουμε ...
Πάλι το ίδιο - μάπα σκηνικό!Πιο πολύ μαλακία, παρά πίπα - ο Θεός να την κάνει!
Ίσα, ίσα που είχε βάλει, το ερπετό, το μισό πουτσοκέφαλο στο στόμα της το κρύο και έκανε πως ρούφαγε ...
Έχυσα και δεν ένιωσα την παραμικρή ηδονή ... Να έκλανα πιο ωραία θα ένιωθα ... Θα την είχα κλάσει και στην μάπα, την φόλα και θα το ευχαριστιόμουν, τουλάχιστον ...
Καλά έκανα τόσα χρόνια και δεν την πήδαγα ...
Πήγε άκλαφτο το εικοσάρι ...

Φεύγοντας θυμήθηκα, όταν ήμασταν πιτσιρικάδες και τα καλοκαίρια αγοράζαμε ξυλάκια παγωτά, το περιτίλυγμα έγραφε με κεφαλαία γράμματα ''ΠΡΟΣΟΧΗ! Η ΕΠΙΚΑΛΥΨΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ''!!!
Το ίδιο ισχύει και για την Ανίτα.Πρόκειται για μία άκρως αποτυχημένη απομίμηση ΠΟΥΤΑΝΑΣ!Imitation πουτάνα, δηλαδή, όπως πάρα πολλές, αυτήν την περίοδο στην Φυλής!Πουτάνες που δεν κάνουν ούτε τα βασικά σωστά ...
Υ.Γ.Στρίβοντας στην γωνία, απέναντι από το ΚΥΤΤΑΡΟ, χτύπησα 2 πιτόγυρα με απ' όλα και τα καταευχαριστήθηκα, εν αντιθέσει με το αποτυχημένο και άνευρο γαμήσι της γεματούλας φόλας που σας περιέγραψα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
ΑΒ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2013
''Αν έκλανα πιο ωραία θα ένιωθα'' χαιρετίζω το σχόλιο που δίνει ακριβή περιγραφή για το πως γλύφει το πουτανί!
20 Ιανουαρίου, 2013
Μεγάλη παντόφλα .. το έχω γράψει κ γω σε προηγούμενη κριτική .. Απόρω πως την αφήνουν ακόμη, εκεί μέσα ..
20 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή sakarvats, αφού υπάρχουν μαλάκες αγαπούληδες, της εν λόγω imitation πουτάνας, και την αποθεώνουν στις κριτικές τους, γιατί να μην την αφήνουν εκεί μέσα?
Ξεφτιλίζει η σαβούρα, ένα μπουρδέλο, με πουτάνες - στο πρόσφατο παρελθόν - που σέβονταν, τα μαύρα λεφτά που τους δίναμε!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
21 Ιανουαρίου, 2013
"Σαύρα¨??????
Ένας χαρακτηρισμός που είχα να ακούσω πολύ καιρό!
Η αλήθεια είναι ότι μετά που έφυγε η Βίκα από εκεί,το εν λόγο κατάστημα πήρε την κάτω βόλτα.
27 Ιανουαρίου, 2013
Χειροκροτώ.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5