Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν υπήρχαν εφημερίδες στην εποχή της, οι σεξουαλικές ανησυχίες της τσαρίνας Αικατερίνης της Ρωσίας θα έκαναν σίγουρα πολλά πρωτοσέλιδα. Στα χρόνια της βασιλείας της, από το 1762 και για 34 ακόμα χρόνια, η -για τους φίλους- «Kitty» ήρθε σε επαφή με αμέτρητους εραστές, τους οποίους μάλιστα προβίβαζε σε πολιτικά αξιώματα, για όσο της έκανε κέφι, και μετά τους συνταξιοδοτούσε με καθόλου ευκαταφρόνητα χρηματικά πόσα και κτηματικές περιουσίες. Σχετικά με το θάνατό της, κακόβουλες φήμες αναφέρουν, μεταξύ άλλων, ότι πέθανε όταν την πλάκωσε ένα άλογο κατά τη διάρκεια κτηνοβασίας. Στην πραγματικότητα όμως ο θάνατός της προήλθε από εγκεφαλικό...
Πάμε λίγο τώρα στην Κατερίνα την"Σερβα" , την αγαπημένη των φίλων μου bakalhs & ΠΥΡΑΥΛΟΣ.
Δεν ξέρω αν είναι όντως Σερβα, φήμες την θέλουν Ουκρανέζα , αλλα αυτό μικρή σημασια εχει.
Η Κατερίνα είναι μια μιλφ , 40αρα, σεξουαλικη γυναικα με έντονη θυληκότητα.
Σχετικά ψιλή, με κοντό μαλλί βαμμένο ανοιχτό φούξια. Εκφυλο πρόσωπο που δεν το λες όμορφο, αλλα σέξι.
Κορμι χητό με ωραιους γλουτούς και κώλο, επίπεδη κοιλιά , 3αρια πεσεμένα βυζια.
Ειναι άνετη στο σαλονάρισμα και παντα εμφανιζεται μόνο με ενα στρινγκ.
Προσφέρει φουλ πρόγραμμα στο 20αρικο, δηλ ελευθερο στοματικο,69 και πρωκτικό.
Η τσατσά , η κακομοιρούλα κυριουλα με το κοντό μαλλι ειναι παντα ευγενική και προς τιμήν της ποτε δεν κραζει τους πελάτες που αποχωρουν χωρις να περάσουν στο δωμάτιο, και η κατερινα επίσης δεν γινεται φωρτική στο σαλόνι.
Εδωσα το αντίτιμο και πέρασα στο μικρό δωμάτιο με το ξεχαρβαλωμένο στρωμα, καλά τοσο δυσκολο είναι να δωσουν ενα ποσο να βαλουν στρωματα και κρεβατια της προκοπής?
Δωματιο καθαρό με τηλεοραση και νυπτήρα αλλα μικρό.
Η Κατερίνα ηρθε ευδιάθετη , με χαμόγελο και ορεξάτη.
Ξεκίνησε με αγκαλιες και τριψιματα πανω στο σώμα μου , ηδονικά φιλια (φιλά πολυ ωραια στο στομα).
Αξίζει να πω εδω οτι ηταν πεντακαθαρη και το στομα της ειχε γευση στοματικου υγρου καθαρισμου.
Στη συνεχεια πηρε τετοια θεση για να μου κανει στοματικο, που μπορουσα να παιζω με το μουνι της και να το χαιδευω.
Αγριο στοματικο deepthroat με σαλιο που πραγματικα εξεφάνιζε το εργαλειο. Πολύ καλο.
Στη συνεχεια επειδη εχει κωλάρα και στηνεται αψογα στα 4 σπαζοντας την μεση της την πηρα σε μια και μοναδικη σταση το πισωκολητο. Συμμετοχη στο σεξ σε ανεκτά επιπεδά αλλα οχι οτι σε απογειωνει.
Συμπερασματικά ενα εκφυλο μιλφ και πολυ καλη επαγγελματιας, που τιμά τα λεφτά που παιρνει με το παραπάνω. Πολύ καθαρη επίσης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.554
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2013
Ούτε Ουκρανή ούτε βεβαίως Σέρβα... Απο τα άγρια και εξωτικά μέρη του Καυκάσου.. Γεωργιανή.
Και όντως από τις καλύτερες στην πιάτσα που τιμάει με το παραραπάνω το 20ρικο...
02 Ιανουαρίου, 2013
εμένα μου έχει πεί ότι είναι απο το Μαυροβούνιο.....
03 Ιανουαρίου, 2013
Ῥουμανὶς τὸ πιθανώτερον ἡ Κατερίνα. Διαθέτει καὶ ὄχημα (ἕν ταλαίπωρον Opel Vectra).
B
bakalhs
03 Ιανουαρίου, 2013
η Κατερίνα είναι από την Γεωργία, και είναι ένας τίμιος εργάτης της πούτσας, τιμάει το εικοσάρικο και με το παραπάνω
03 Ιανουαρίου, 2013
... παίδες κ μένα για Μαυροβούνιο μου έχει πει .. Και επίσης ότι μετά το Πάσχα, το μενού έχει .. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ .. (= απόσυρση)
05 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Ῥουμανὶς τὸ πιθανώτερον ἡ Κατερίνα. Διαθέτει καὶ ὄχημα (ἕν ταλαίπωρον Opel Vectra)."

Έχετε επιβιβαστεί σε αυτό;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6