Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη μεσημέρι γύρω στις 15.00 , ήταν το τελευταίο σπιτάκι που μπήκα σήμερα στην μίνι βόλτα μου , δούλευε ακόμα και η Κατερίνα, η οποία όταν ήρθε στο δωμάτιο η Ανίτα ήρθε και αυτή μαζί της μέσα , ήρθε δίπλα μου και άρχισε να μου τρίβει τον πούτσο λέγοντας μου αν θέλω παρτούζα.....της απάντησα όχι , είπε κρίμα και αποχώρησε....η Ανίτα είναι Ρωσίδα σύμφωνα με δήλωση της(αν και θυμάμαι πιο παλιά που την είχα πάρει παρτούζα με την Σόνια , νομίζω μου είχε πει ότι είναι Βουλγάρα..τέλος πάντων)γύρω στα 27 ξανθιά κανονικό σώμα , έχει χάσει κιλά από την τελευταία φόρα που την είχα δει , είναι χαμογελαστή και έχει ωραία 2.5άρια βυζάκια , με ρώτησε δεν σου αρέσουν οι μεγάλες , της απάντησα ότι την έχω πάρει την Κατερίνα αλλά σήμερα δεν είχα όρεξη για παρτούζα ενώ τις θήμισα ότι την έχω πάρει παρτούζα πιο παλιά μαζί με την Σόνια , ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στις ρόγες ενώ με το χέρι της έπαιζε τον πούτσο μου , άρχισα να την φιλάω και εγώ , αρχικά πετάχτά στον λαιμό και ύστερα τα φιλιά εξελίχτηκαν σε γλωσσόφιλα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό στην πίπα , πήρε ένα μαντηλάκι με καθάρισε , κρατώντας τον πούτσο μου με το χέρι της άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια και κατα μήκος τον πούτσο μου , μετά τον έβαλε στο στόμα της και άρχισε πίπα πολύ καλή σε σημείο που αν δεν είχα τελειώσει πρίν λίγη ώρα στην πρώτη μου κατάθεση θα με είχε τελειώσει απο την πίπα , δεν την θυμόμουν τόσο λυσάρα την προηγούμενη φορά , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου έγλυφα τις ρογίτσες της και ανταλλάσσαμε γλωσσόφιλα , αλλαγή στάσης πισοκωλητά στα όρθια μπροστά στον καθρέπτη , την γαμούσα αρκετά δυνατά κρατώντας την και με τα δυο μου χέρια απο τα βυζιά της....μετά την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και συνέχισα να την γαμάω ένω αυτή μου έλεγε γάμαμε πιο δυνατά και χύσε με....έλα όμως που εγώ δεν έλεγα να τελειώσω , έιχε περάσει σχεδόν ένα τέταρτο και εγώ τίποτα...
της είπα να τον πάρει στο στόμα να με τελειώσει με πίπα και απάντησε φυσικά...........με έβαλε να καθίσω ανάσκελα στο πίσω μέρος του κρεβατιού
μου έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε πάλι περιποίηση τον αρχιδιών ενώ συγχρόνως μου την έπαιζε , μετά τον έβαλε στο στόμα της και άρχισε
μια πίπα πολύ υγρή αυτή την φορά και με πολύ γρήγορο ρυθμό , μετά απο κανα 4λέπτο τελείωσα στο στόμα της ενώ αυτή συνέχιζε να με ρουφάει
μέχρι που η πούτσα μου "μαράζωσε"στο στόμα της....σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα , μετά πήρε ένα μωρομάντηλο και άρχιζε να μου σκουπίζει
τον πούτσο σχολαστικά , όταν τελείωσε άρχισε να του δίνει παιταχτα φιλάκια.....μου χαμογέλασε μου έκλεισε το μάτι και έφγε απο το δωμάτιο....
στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά , δεν βιάστηκε καθόλου και κάποια στιγμή θα την ξαναεπισκευτώ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.804
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2012
φιλε μου για να τελειωσεις στο στομα της κοπελας τις το λες απο πριν μπειτε στο δωματιο η μολις μπαινεις τις το λες εκει?Χμμμ;
21 Δεκεμβρίου, 2012
Φίλε, όντως η ΑΝίτα είναι δύναμη . Και πολύ όμορφη για τα γούστα μου
22 Δεκεμβρίου, 2012
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Με τα γλωσοφιλλα σπατουλαρισες και τα χυσια των προυγουμενων?φαντασου οτι κανει με σενα τα κανει και με τα πακια χαχααχα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3