Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα υπόγεια μπουρδελάκια της οδού Αλκιβιάδου, τρεις πόρτες, μια δίπλα στην άλλη.
Η Είσοδος στον κόσμο των γυμνών θηλέων.
Κόσμος μυστικός, υπόγειος, κρυφός, ονειρώδης, μαγικός.
Φτήνια μαζί με μεγαλείο.
Μεγαλείο του έρωτα, της σφριγηλής νεανικής σάρκας, της ελευθεριότητας.
Όλα με ένα εικοσάρικο.
Πίσω από τις πόρτες των μπουρδέλων, απλώνονται άφθονα μουνιά, κώλοι, μπούτια και βυζιά.
Ωραιοτάτη έκλυσις ηθών…
Η εντρύφηση στην πορνεία είναι μυσταγωγική.

Η θεία Κατερίνα είναι επίλεκτος (© κ. balalhs) πόρνη των Αθηνών.
Καμπύλες, καμάρες, γλουτοί, μηροί, μαστοί, χαμόγελο, κόμμωση «καπελάκι», φέρνει στη Μάρω Κοντού των 70s.
Σέρβα κατά τα δηλωθέντα.
Ο υψηλός δείκτης νοημοσύνης της Κατερίνας είναι εμφανής.
Στατιστικά, όσοι είναι οι οξύνοες στα μπουρδέλα, άλλοι τόσοι είναι στο Χάρβαρντ, στις ανώνυμες εταιρείες, στα καφενεία, στα εργοστάσια, στα γιαπιά, στη Νέα Υόρκη, στο Μπαγκλαντές, οπουδήποτε…
Το περιβάλλον συντελεί, αλλά δεν καθορίζει το διανοητικό επίπεδο του ατόμου.

Η συφοριασμένη βοηθός, με οδήγησε στο μικρότερο από τα τρία δωμάτια συνουσιών.
Εκεί, η «πόρτα» είναι ένα ξεχαρβαλωμένο συρόμενο πλαστικό παραπέτασμα.
Το διαπερνά κάθε ήχος και κάθε βλέμμα εκ του σύνεγγυς.

Σε μια γωνιά του δωματίου, ήταν μια μικρή υφασμάτινη αποσκευή, μάλλον της βοηθού.

Σε άλλη γωνιά, υποδήματα «μπότες», προφανώς της Κατερίνας.
Πλησίασα και οσφράνθηκα το εσωτερικό τους.
Δε δυσοσμούσαν.

Κάτω από το κακοπαθημένο κλινάρι, γυναικείες παντοφλίτσες διάφορες.

Πίσω από το παραπέτασμα, κρυφοκοίταζα την Κατερίνα, που προετοιμαζόταν να εισέλθει για τη συνεδρία.

Το παραμυθένιο περιβάλλον, μου προκάλεσε υπερστύση.
Όταν μπήκε η Κατερίνα, είδε ένα δοκάρι να την περιμένει.

Αποκαμωμένος και κακοποιημένος από 12ωρη εργασία, κατακλίθηκα σε στάση ύπτια και αφέθηκα στην πρωτοβουλία της Κατερίνας.
Ενόσω η Κατερίνα πεοθήλαζε με απαράμιλλο επαγγελματισμό, εγώ περιέφερα το βλέμμα στα απόκρυφα σημεία του σώματός της.
Απόκρυφα σημεία για τον επίγειο κόσμο, που όμως στον υπόγειο κόσμο εκτίθενται σε κοινή θέα και διατίθενται για δημόσια χρήση.
Αγοραίος έρωτας…
Οι ξεχειλωμένοι πρωκτοί των πορνών είναι η πιο συνηθισμένη επαγγελματική νόσος σε αυτές.

Η Κατερίνα έλειχε την επιδερμίδα του οσχέου μου, γευόταν τα άλατα του σώματός μου, ενώ ταυτόχρονα ικανοποιούσε και εξύψωνε τον ερωτισμό μου, δίνοντάς μου το Άλας της Ζωής.
Το Άλας της Ζωής, το Άλας του Οσχέου.

Προτίμησα να μη μετακινηθώ καθ’ όλη τη διάρκεια της πράξης, ώστε να αφήσω όλο το πεδίο στη θεία.
Ούτε εκείνη μετέβαλλε τεχνική, ρυθμό, στάση, οπότε η κατάληξη διαφαινόταν καθαρή και συμφωνημένη: CIM!

Μετά από λίγη ώρα περαιτέρω διέγερσης των ηδονικών μου κυττάρων από τις δράσεις της Κατερίνας, η θέα των γεννητικών οργάνων της, έφερνε στο νου εικόνες διαφόρων ψωλών να χύνουν εκεί μέσα, ψωλές να μπαινοβγαίνουν μεγάλες και μικρές, μαύρες, άσπρες, πουά, σκληρές, μελάτες και άλλες πολλές.
Προϊόντος του χρόνου, οι εικονικές ψωλές γίνονταν πιο μεγάλες, πιο σκληρές, τελικά ατσάλινες, ώσπου είδα ολάκερο το σιδηρόδρομο να μπαίνει εκεί μέσα και να λιώνει αυτοστιγμεί…
Τότε, ανάβλυσαν τα ψωλοχύματα και κατέκλυσαν τη στοματική κοιλότητα της σέξι θείτσας.

Ανασηκώθηκε και με κοίταξε λοξά στα μάτια, με το στόμα ερμητικά κλειστό.
Της χαμογέλασα λίγο.
Εκείνη χαμογέλασε συγκρατημένα, για να μη ξεπηδήσουν τα ψωλοχύματα από τα χείλια της.
Της χαμογέλασα περισσότερο, με την ελπίδα να δω έστω μια σταγόνα από τα ψωλοχύματα να βγαίνει από το στόμα.
Απέτυχα του σαδιστικού μου στόχου.
Η Κατερίνα, αφού ξεπλύθηκε στο νιπτήρα, στη συνέχεια γαργάρισε μια παχιά ροχάλα που την έφτυσε στον κάλαθο των αχρήστων, ως άλλη Καλάμιτι Τζέϊν…

Όταν ήμουν μικρό παιδί, είχε πέσει η μπάλα μέσα στον Ιλισό, κατέβηκα να την πιάσω, γλίστρησα, έπεσα με τα μούτρα μέσα στην κοίτη και ήπια λίγα από τα βρομόνερα.
Μετά από αυτό, τι να σου πει το χυμένο στόμα της κάθε Κατερίνας…

Της έδωσα λοιπόν ένα περιπαθές, υγρό και ρουφηχτό φιλί και απήλθα.

Μέσω της Κατερίνας και των συναδέλφων της, έχω καταφέρει να απομονώσω και να διαχωρίσω την αίσθηση της συνουσίας από το υπόλοιπο συναισθηματικό ερωτικό πακέτο.
Ωραίος ο συναισθηματικός έρως, αλλά κοστίζει ακριβά. Βασική του παρενέργειά, να μη θυμάσαι ποιος ήσουν μέχρι χθες.
Κάποιες φορές, η πορνεία με βοήθησε να συνειδητοποιήσω ότι - νόμιζα - ότι ήμουν ερωτευμένος, ενώ στην πραγματικότητα ήμουν απλώς καυλωμένος.
Με την πορνεία έμαθα τον τρόπο με τον οποίο να διαχωρίζω τη σαρκική ευχαρίστηση από την πνευματικότητα.
Έμαθα ότι το σαρκικό μέρος μιας ετεροφυλοφιλικής σχέσης παρέχεται ως υποκατάστατο έναντι μηδαμινού χρηματικού αντιτίμου.
Αγοραίος Έρως.

Ο ένας πούτσος φέρνει τον άλλον, κι έτσι κυλάει κι η ζωή… γαμώντας και γαμιόντας…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, sotis99, Trizoni και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2012
Νὰ ἐργάζεσθε ὀλιγώτερον.
B
bakalhs
12 Νοεμβρίου, 2012
Από τις καλύτερες που έχω διαβάσει.
L
lithin
12 Νοεμβρίου, 2012
Εἰλικρινῶς, Πύραυλε, θά ἤθελον νὰ ἰδῶ τὸ σύνολον τῶν κριτικῶν σας ἐκδεδομένον εἰς βιβλίον.
12 Νοεμβρίου, 2012
αυτό θα ήταν αναμφίβολα μεγάλο best seller.
12 Νοεμβρίου, 2012
Κύριε Πύραυλε καταφέρατε να μας κάνετε να ευχαριστιόμαστε περισσότερο διαβάζοντας παρά γαμιό(ω)ντας
12 Νοεμβρίου, 2012
Τι να μας πει ο Παπαδιαμάντης μετά από τέτοια κριτική....
16 Νοεμβρίου, 2012
Σκέτη απόλαυση...
(Updated: 18 Νοεμβρίου, 2012) 16 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την ειχα διαβασει αμεσως τη κριτικη σου,αλλα η αληθεια ειναι οτι πρεπει εστω και αν μερικες φορες φαινεται περιττο,να γραψουμε κατι για τον συγγραφεα,γιατι περι συγγραφεα προκειται..Φιλε μου,ειναι μεγαλη τιμη να σ εχουμε στη παρεα μας.Το σημειο για μενα που κερδιζει τις εντυπωσεις,ειναι η τελευταια παραγραφος που ξεκινα με τη φραση..Ωραιος ο συναισθηματικος ερωτας..και εκφραζει απολυτως τη πραγματικοτητα.
Και μια επισημανση,δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο.Μερικες φορες στις κριτικες σου,φαινεται να υπαρχει μια απαξιωση,μεγαλη καποιες στιγμες,ως προς τις ιεροδουλες,μια περιφρονηση.Δεν ξερω αν προκυπτει συνειδητα η' ασυνειδητα,η' κανω εγω καποιο λαθος.Θα μ ενδιεφερε η απαντηση
18 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@xilnik:
Τα συναισθήματα που τρέφουμε για τις πόρνες, συνοπτικά θα λέγαμε ότι δεν διαφέρουν από αυτά που τρέφουμε γενικά για τους ανθρώπους.

Επιπλέον, θα ήμασταν υποκριτές, αν ισχυριζόμασταν ότι δεν είμαστε - μεταξύ άλλων - και φαλλοκράτες και σεξιστές. Αυτές μας όμως οι "αρνητικές" πτυχές μας, δεν μας χαρακτηρίζουν ούτε συνολικά, ούτε απόλυτα, γιατί η προσωπικότητά μας απαρτίζεται και από άλλα δομικά στοιχεία, που είναι εξίσου ισχυρά.
01 Δεκεμβρίου, 2012
Καλημέρα, καλό μήνα, με υπέροχους οργασμούς εύχομαι σε όλους και όλες.............Γλώσσα
Την κριτική του Πύραυλου, ομολογώ, ότι την έχω διαβάσει αρκετές φορές, όπως και όλες σχεδόν τις κριτικές του οι οποίες δεν είναι και λίγες.
Θεωρώ τις κριτικές του πολύ πλήρεις, και πραγματικά δεν χορταίνω να τις διαβάζω και να τις ξαναδιαβάζω όπως ένα βιβλίο που μου έκανε εντύπωση.
Φίλε άγνωστε συγχαρητήρια, σε ευχαριστώ για τις κριτικές σου, ελπίζω κάποια στιγμή οι δρόμοι μας να συμπέσουν και να γνωριστούμε !
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2