Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε την Κυριακή στις 12.30 , την Κατερίνα την ξέρω χρόνια αλλά δεν είχα περάσει ποτέ...σήμερα ήταν το τελευταίο σπίτι που επισκέφτηκα μου την έπεσε και στο σαλόνι(όχι ότι με πείθουν αυτα για να περάσω)και μιάς
και έκανε και φούλ πρόγραμμα και γράφονται και καλά γι αυτήν πέρασα.Η Κατερίνα είναι ενα μιλφ την έκοψα για λίγο πρίν τα 45...έχει κόκκινα ανοιχτά μαλλιά κοντά με ξανθιές αντάυγιες ,στο πρόσωπο δεν είναι ωραία ,έχει
ύψος γύρω στο 1.72 καλό σώμα για την ηλικία της βυζιά 3+ ελαφρώς πεσμένα με μεγάλες ρόγες ενω για μενα το καλύτερο πάνω της είναι ο κώλος της...στα αρνητικά ότι μιλάει πάρα πολύ..ετσι σου αρέσει , πως θές καυλα μου , σκίσεμε γαμιά μου κλπ.... λέει ότι είναι από το Μαυροβούνιο , μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει γεια σου καύλα....είσαι έτοιμος?η αλήθεια έιναι ότι με ξενερώνουν αυτά....τέλος πάντων ήρθε από το πλάι μου και άρχισε να με φιλάει κατευθείαν στο στόμα 2-3 φιλιά και μετά λαιμό στήθος , πήρε μαντηλάκι αφού ρώτησε πως θέλω την πίπα και παρόλο που με πέτυχε να πλένομαι στον νιπτήρα και με καθάρισε σχολαστικά , μου έκανε για λίγο ισπανικό , μετά ανέβηκς απο πάνω μου και έτριβε τον πούτσο μου με το μουνί της ,κατέβηκε πιο κάτω και μετά ο πούτσος μου εξαφανίστηκε στο στόμα της , πίπα πολύ καλή βαθιά και υγρή ενω γλύφει και αρχίδια αφού τα φτύσει πρώτα , μετά κάνει και κάτι πορνικά όπως να χτυπάει τον πούτσο στο μάγουλο της και να σε κοιτάει λάγνα ,την σταμάτησα γιατί έτσι όπως έγλυφε με μανία θα έχυνα απο την πίπα και έγω ήθελα να της σκίσω πρώτα την κωλάρα , τη ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το μουνί της για αρκετή ώρα , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή από πάνω , έδινε αυτή τον ρυθμό ενώ πήγα να της βάλω κωλοδάχτυλο(πολύ σφιχτή κωλοτρυπίδα που με έκανε να αναρωτηθώ πώς θα την γαμήσω)αλλά δεν με άφηνε , άρχισα να τις γλύφω τις καυλωμένες ρόγες της οι οποίες είναι αρκετά ευαίσθητες , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πρώτα απο μουνί , πολύ δυνατό γαμήσι με αυτήν να φωνάζει αλλά να παρακολουθεί και απο τον καθρέπτη , περνώ το μπουκαλάκιμε το τζέλ που ήταν στο κομοδίνο και πάω να βάλω στην κωλοτρυπίδα της και μου λέει άσε θα βάλω εγώ , έβαλε κάποια ποσότητα και πήγα να μπω μέσα της...αμ δε δεν μπορούσα...τότε μου λέει σπρώξε δυνατά αλλιώς δεν μπαίνει , πήγα να γελάσω...άνοιξε με τα δυο της χέρια την κωλάρα της και τελικά μετά απο προσπάθεια μπήκα μέσα της(φαίνεται είχε καιρό να κάνει πρωκτικό τι να πω)κάθισα για λίγο ακίνητος μέσα της και μετά στην κυριολεξία την ξέσκισα , αυτή φώναζε και έπαιζε το μουνί της , την γάμαγα απο τον κώλο κανα 7λεπτο σίγουρα....ενω αυτή μου έλεγε μην χύσεις καύλα μου τα θέλω στο στόμα , μην χύσεις , όταν ένιωσα ότι έρχεται η ώρα να τελειώσω βγήκα από μέσα της ξάπλωσα , αυτή έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να με γλύφει , έχυσα στο στόμα της και αυτή δεν σταμάτησε να με ρουφάει , αφού ο πούτσος μου ήταν στεγνός , σηκώθηκε και τα έφτυσε στον νιπτήρα , φεύγοντας μου είπε ότι σε περιμένω πάλι , στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά ίσως και παραπάνω , κάνει πολύ γαμήσι και πιστεύω(για μένα πάντα)αν σταματήσει/περιορίσει της υπερβολικές της αντιδράσεις θα είναι ακόμα καλύτερα....καλό μίλφ καλό γαμήσι θα πρέπει να δοκιμαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2012
Τετοιο γαμησι με 20 ευρω;
28 Αυγούστου, 2012
ναι το παράξενο που σου φαίνεται...μάλλον δεν θα διαβάζεις συχνά στο σαιτ.
28 Αυγούστου, 2012
Πωωωωώ,ρε φίλε..........
28 Αυγούστου, 2012
Ἡ Κατερίνα εἶναι ἐπίλεκτος

http://www.bourdela.com/forum/index.php?board=76.0
B
bakalhs
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Παίδες το κωλαράκη είναι +10 ευρά για την Κατερίνα ..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5