Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή απογευματινοβραδινή επίσκεψη με σχεδόν όλα τα σπιτάκια ανοιχτά! Κ αναζήτηση κάποιον στάνταρ που έχω ώστε να μην βρεθώ προ εκπλήξεως αλλά δυστυχώς λείπανε! Στη βέργας συνήθως οι κοπελιές είναι αξιόπιστες ως προς τα προσφερόμενα προγράμματα και είπα να δοκιμάσω την κυρία που πέτυχα εδώ! Το σπιτάκι άδειο! Κ όταν λέω άδειο εννοώ δεν είχε τίποτα! Ούτε όταν μπήκα είχε κόσμο κ όση ώρα παρέμεινα στο δωμάτιο δεν μπήκε κανείς! Μάλιστα όταν τελείωσα κ βγήκα είχαν κλείσει το έξω φως κ μου είπε η μεγαλοκοπέλα που κουτούπωσα ότι δεν θα ανοίξουν γ τρίτη βάρδια επειδή δεν έχει κόσμο! Κουλ Ως προς το γαμησάκι! Είσοδος! Κ παρουσιάζεται το μεγαλο milf! Μπορώ να πω οτι πλησιάζει κ σε gilf! Γύρω στα 45 με 50! Καστανόξανθα μαλλιά κατσαρά κάτω από τους ώμους, πολύ καλός κώλος που θα έκανε πολλά κοριτσάκια με τα μισά χρόνια της να κοκκινίσουν από ντροπή αν έβλεπαν αυτη την κωλάρα! Ντύσιμο που αρμόζει σε ένα Milf! Baby doll δεμένο κ στη σβούρα που έκανε φάνηκε το υπέροχο κωλαράκι της! Με τα μεμε έχει θέμα! Στα νιάτα της μπορεί να ταν καλοστεκούμενα! Αλλα δυστυχώς έχουν πάρει τον φυσιολογικό νόμο της βαρύτητας δλδ πεσμένα κ ψιλοζελεδιασμένα! Να πω κοιλιά καθόλου κ πολύ ωραίο κ απαλό δέρμα! Επίσης κ κυταρίτιδα μηδέν! Ήθελα να ξερα τι τρώνε κ κρατιούνται έτσι κ οι δικές μας φουσκώνουν κ το παιζουν κ γκομεναρες! Το πρόσωπό της να πω προδίδει την ηλικία της! Σπασμένο! Αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας! Τέσπα! Δίνω το 20 αρι! Μπαίνω στο δωμάτιο κ περιμένω! Γδύνομαι! Εισέρχεται κ η καυλιάρα! Έπειτα από προτροπή μου δεν έβγαλε το baby doll! ΣπασίκλαςΣπασίκλας Ξαπλώνουμε κ ξεκινάει! Πολύ σωστά να με χαϊδεύει, γλύφει ρώγες, λαιμό αυτιά πέρναγε αισθησιακά το χέρι της απο το πουλάκι! Όλα σωστά κ με μέτρο! Έκανε απόπειρα κ για γλωσσόφιλα αλλά είχα πιει 2 μπυρίτσες κ το μετάνιωσε! Γλώσσα Προφύλαξη κ πίπα! Σχετικά καλή! Όχι κάτι το ιδιαίτερο! Αλλά καλή! Να πω ότι η προφύλαξη αυτή τη φορά τοποθετήθηκε σωστά! Δλδ η βάλανος ήταν όλη έξω! Κ ξεκινάμε το κοπάνημα! Ανεβαίνει από πάνω κ ξεκίνησε να κουνιέται σαν μικρό κοριτσάκι! Γενικά είχε κολλήσει πάνω μου έλεγε κάτι στα ρώσσικα (ρωσίδα είνα!)! Επαγγελματικά πράγματα! Κ γυρίζουμε στα 4! Καλό στήσιμο! Μικρά βογγητά όσο πρέπει δηλ γ να καταλάβεις οτι γαμάς γυναίκα κ όχι ντουβάρι! Προς το τελείωμα το κατάλαβε με έκλεισε μαεστρικά με τα πόδια της! Στράγγιξα! Βγήκα! Λίγη κουβέντα! Κ αποχώρηση! Τουλάχιστον να πιάνουν τόπο τα λεφτά μας!

Τσατσά δεν είδα καθόλου! Κ επίσης ξέχασα να ρωτήσω όνομα! Αυτά!

Μέχρι την επόμενη φορά! ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2012
Υπηρεσίες
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού