Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωϊνη βολτα στο Μεταξι με σκοπο για πολλαπλα χτυπηματα . Αφου μπηκα σε 3-4 ιδρυματα της περιοχης χωρις να δω κατι αξιολογο μπηκα και στο συγκεκριμενο . Εδω υπηρχε μια γεματουλα μελαχροινη που την ειχα ξαναπαρει πριν καμποσο καιρο χωρις να τελειωσω . Επειδη ειχα καιρο να παω με βυζου ειπα να μπω . Μετα απο 3-4 λεπτα αναμονη μπηκε η κοπελα η οποια εβγαλε το βυζοπνιχτη . Αφου μου ειπε μερικες τυπικοτητες και θυμηθηκε οτι την ειχα ξαναπαρει πριν καμποσο καιρο περασε λαστιχο στο ημιπεσμενο μοριο και αρχισε μια ρηχοτατη πιπα . Στα 50" σταματησε και με ρωτησε αν η πιπα της ηταν καλη για να παρει την απαντηση οτι η πιπα της ηταν ρηχη . Μετα απο αυτο πηρε στο στομα της εκτος απο το κεφαλι και περιπου 2 εκατοστα ακομα για 30" . Πηγε να σταματησει αλλα της ειπα να συνεχισει . Ενα λεπτο μετα και με μια απελπιδα προσπαθεια εκ μερους της να κρυψει την δυσφορια της εβγαλε το βρακι της και πηγε να στηθει ανασκελα . Της ειπα οτι την θελω απο πανω και με ενα σχολιακι και καλα τι μου κανεις υπακουσε . Κουνημα ατεχνο αλλα τουλαχιστο επιανα τις βυζαρες της . Μετα απο 1-2 λεπτα την γυρισα στα 4 οπου και το κουνημα της συνεχισε να ειναι μετριο ( πολυ κοντρα σπρωξιμο σε λαθος στιγμη ). Μονο θετικο εδω η θεα των βυζων της να πηγαινοερχωνται στον πλαϊνο καθρεφτη . Μετα απο 3-4 λεπτα την γυρισα ανασκελα και επεσε ενα καλο σφυροκοπημα χουφτωνοντας τα τεραστια βυζια της ( αν και δεν χωραγαν στη χουφτα μου ) μεχρι καταθεσεως . Ντυθηκε και εφυγε .
Εμπειρια παλι μετρια . Σε καθε αλλαγη θεσης μου τον επαιζε με το χερι μπας και χυσω πιο γρηγορα .
Δευτερη και τελευταια καταθεση για παρτη της . Αξιζει μονο για να χουφτωσετε μεγαλους βυζους . Κατα τα αλλα κατω του μετριου .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού