Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παλι μετα απο μελετη απο τα παιδια εδω μεσα και αφου ημουν ακομα και κεντρο λεω δεν γαμιεται ας παω και για την βικτωρια γιατι θυμομουν οτι ειχα διαβασει ενδιαφερωντα πραγματα!!πηγα γυρω στις 5 10 και παω να μπω μου λεει η τσατσα οτι αργησε λιγο η κοπελα οταν ερθει θα ανοιξω το φως και θα καταλαβεις..ρωτησα ποια δουλευει μου λεει η βικτωρια οποτες της ειπα οτι για αυτην ερχομαι και αν γινετε να καθησω μεσα να περιμενω.......ευγενεστατη με αφησε να κατσω μεσα στην δροσια.......και τα λεγαμε....μετα απο 15 λεπτα ηρθε το κοριτσι.......και λεω οχι ρε πουστη για αυτη περμενα???κοντουλα.....αδυνατη.........υπερβολικα για τα γουστα μου.....και μετριο προσωπο.....αλλα να πω την αληθεια ντραπηκα να φυγω..και ετσι περασα!!!λοιπον το κοριτσι ειναι απιστευτα ευγενικο.......ειχε ορεξη να κανει οτιδηποτε να σε ευχαριστησει!!τρελο τσιμπουκι....που ενω ειχα χυσει πριν λιγη σχετικα ωρα.....με εκανε να ξαναχυσω......δυνατο υγρο χωρις χερια.......!!τον εξαφανιζε μεσα στο λαρυγγι της......!!ανεβηκε λιγο απο πανω....μετα στα 4.......να της σκιζω το μουνι......και να της βαζω δαχτυλο στην κωλοτριπιδα της........επειτα εβγαλα το πλαστικο.....και ξανα τσιμπουκωμα μεχρι να τα ρουφηξει ολα!!και ειλικρινα.......τελειωσα και τον κρατησε λιγο στο στομα της μεχρι να με στραγγιξει!!!φιλακι σταυρωτο και ετοιμη να φυγει μου ζητησε και συγνωμη..που περιμενα και γενικα που δεν ειχε χρονο να ετοιμαστει καλυτερα!!!και ξαναλεω αν και ειναι μακρια απο τα γουστα μου....(δηλαδη χοντρη και πουρο...ξερω ξερω ανωμαλος)το κοριτσι ειναι δυναμιτης και σιγουρα θα ξανατιμηθει!!!!για το τελος.......θα ηθελα να προσθεσω οτι οταν περασα απο το βεργας και ειδα την ναταλια.......επαθα πλακα........πανεμορφη γυναικα........και οντως με κωλαρα που δυστιχως δεν δινει!αλλα σιγουρα θα την τιμησω συντομα!!!μηπως ξερει κανεις ποια ειναι η τσατσα με το σκουλαρακι στα χειλη στην εξικιου????λοιπον οποιος εχει πληροφορια για καποια πολυ πολυ χοντρη.....καλοδεχουμενη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού