Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη Τρίτη απόγευμα στις 20.10 ,
θα αρχίσω με την εμφάνιση της η οποία είναι εντυπωσιακή(αν και με μικρή βοήθεια πλαστικού στα βυζιά)είναι κοντά στο 1.70 μελαχρινή με πολύ μακριά μαλλιά δεμένα αλογοουρά(κάτι που μου αρέσει πολύ στις γυναίκες)
έχει κανονικό σώμα με στητά σιλικονάτα μικρά βυζιά που ταιριάζουν με το σωματότυπο της μέτρια αλλά όχι άσχημη φάτσα και το δυνατό της σημείο είναι η κωλάρα της(όχι σε μέγεθος αλλά σε σχήμα),απλό το πρόγραμμα που κάνει
και μιας που ήταν το δεύτερο σπιτάκι που μπήκα στην βόλτα που μόλις ξεκίναγα έκανα να φύγω , έχοντας στο πίσω μέρος του μυαλού μου να επιστρέψω πιο μετά , με μια γρήγορη κίνηση της με πλησιάζει με αρπάζει απο το χέρι
και αρχίζει να μου χαϊδεύει το δεξί πόδι και μου λέει , που πάς τόσο όμορφο αγόρι μυρίζεις και υπέροχα...δεν έρχονται συχνά τύποι σαν και εσένα στο μαγαζί(παπαριές δηλαδη)πέρνα και δεν θα το μετανιώσεις.....έδω κανονικά
ήταν το σημείο που έπρεπε να φύγω γιατί όταν ακούς πολλά κεράσια είναι καλό να κρατάς μικρό καλάθι , αλλά δύστυχος όπως αποδείχτηκε εκ τον υστέρων δεν έπρεπε να περάσω , την κατατάσσω στα γαμήσια απλά και μόνο ωραίων
γυναικών... πληρώνω και μπαίνω , τα δωμάτια το έχω ξαναπεί είναι απο τα πιο καθαρά και όμορφα στη φυλής και πέριξ...δέν δούλευε βέβαια το αιρκοντίσιον αλλά μέτα απο υπόδειξη μου το άναψαν , μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει
την πάρλα...εκτός απο τα γνωστά πως σε λένε ηλικίες και τα λοιπά...άρχισε να με ρωτάει πως τα βλέπω τα πράγματα γενικά , ότι δεν υπάρχει δουλειά , αν ήξερα την Νατάσα κλπ...είχα αρχίσει να ξενερώνω αφου αν ήθελα θα έκανα
τσατ στο ίντερνετ..εδώ ήρθα για να γαμήσω .... αφού μου έγλειψε για 3 δευτερόλεπτα την ρόγα πήγε να μου φορέσει κατευθείαν προφυλακτικό , της λέω περίμενε να μου τον σηκώσεις λίγο και τι απαντάει η αθεόφοβη μετά από τόση
ώρα που μιλούσε....περνάει η ώρα και θα πρέπει να πάω στον επόμενο πελάτη!!!!!!δεν υπήρχε επόμενος πελάτης......πέρασμα προφυλακτικού, η πίπα της καλή βαθιά αλλά σαν να μου φάνηκε ότι ήθελε να τελειώσω έτσι , της ζήτησα 69 δεν αρνήθηκε , μάλιστα σκούπισε το μουνάκι της με υγρό μαντηλάκι βέβαια πρόσθεσε , όχι για πολύ γιατί πρέπει να φύγω.... δυό στάσεις όλες κι όλες και πάλι καλά να λέω , πρώτη αυτή από πάνω όπου ήταν ακίνητη και ότι έκανα το έκανα μόνος μου και δεύτερη στα τέσσερα για να προλάβω να απολαύσω την υπέροχη θέα της κωλάρας της , μετά απο λίγο ήρθε και το τέλος....όλη η διάρκεια κουβέντας και σέξ με το ζόρι 10 λέπτα.... ευτυχώς που δεν είχα φάει γιατί για κυρίως
πιάτο έφαγα ΦΟΛΑ.....αν θα ξαναπεράσω είναι κάτι που με κάνει να αμφιταλαντεύομαι , γιατί απο την μια μου αρέσει εμφανισιακά πολύ αλλά με ξενέρωσε και απο την άλλη είχα ακούσει καλά λόγια για το άτομο της και ίσως να ξενέρωσε και αυτή με κάτι....θα δούμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού