Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε Πέμπτη βράδυ προς ξημερώματα Παρασκευής στις 01.10
η Κλαούντια έιναι μελαχρινή γυφτιβουλγάρα 24 χρονών λεπτή με ωραίο κώλο και μεσαία βυζάκια , μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή ανταλλάξαμε ονόματα ,
ξάπλωσε δίπλα μου καθισμένη στα γόνατα και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου ,πολύ ώρα μέχρι να επέλθει η στύση , εγώ έπαιζα με το μουνί της
όπου μου είπε να το πιάνω ελεύθερα αρκεί να μην βάλω δάχτυλο μέσα....πέρασμα προφυλακτικού και πίπα μέτρια μίας και είχε πιάσει με το χέρι της
τον πούτσο μου και έγλυφε μόνο το κεφαλάκι....πρώτη στάση από πάνω και αφού έβαλε μια γερή δόση τζέλ στο μουνί της....όση ώρα την γαμούσα έτσι είχε
το κεφάλι της ριγμένο πίσω και τα μάτια της κλειστά... αλλαγή στάσης στα όρθια όπου έτσι μικροσκοπική όπως ήταν σε σχέση με μένα την σήκωνα και την κατ έβαζα
με μεγάλη δύναμη στον καυλωμένο πούτσο μου ,μετά την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού με εμένα όρθιο , εκεί καθώς μπήκα και άρχισα να την γαμάω ξενέρωσα λίγο
διότι μου ήρθε μια οσμή κωλίλας...απτόητος συνέχισα και τελείωσα......καλό σωματάκι αλλά για μένα μόνο για μιά φορά...
αν και έχει αναφερθεί και από άλλους τα δωμάτια είναι πολύ καλά καθαρά με το αιρ κοντίσιον στο φούλ και λεπτομέρειες όπως ο πολυέλαιος που έχει
για φωτιστικό τα κάδρα και οι καθρέπτες , είχε και τηλεόραση που ήταν κλειστή....
την Κλαούντια την είχα πετύχει πιο παλιά σε σπιτάκια της Λιοσιών καθώς και Μαγνησίας....δεν την είχα πάρει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.112
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού