Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χθες, 3η μεταμεσονυχτια και με τα περισσοτερα τσαρδια κλειστα, κατεληξα στο συγκεκριμενο αφου ειχα διαβασει καλες κριτικες για την Βικυ. σαν χωρος συγκαταλεγεται απο τα καλυτερα της περιοχης. το κοριτσι, μελαχρινο, μετριο προσωπακι για τα γουστα μου αλλα κορμακι σουπερ με κωλαρακι ποιημα! το μονο που με χαλασε καπως ηταν η ρογα (αρκετα σκουροχρωμη θα ελεγα)

στην μαχη τωρα...προκαταρκτικα με φιλια στο σωμα, επιμονο γλυψαρχιδι και πιπα αρκετα καλη. στα του αγωνα...μια σταση προλαβα γιατι ενα τετοιο κωλαρακι στα τεσσερα δεν σου αφηνει και πολλα περιθωρια. το κοριτσι ειναι προθυμο και αντεχει στο σφυροκοπημα. στα μεταμεσονυχτια στανταρακια και αυτη.

υγ. φευγοντας στις σκαλες πετυχα να ανεβαινει 50αρης τυπος συνοδευομενος απο εναν ψηλο, ξανθο, ανατολικου μπλοκ μουναρο (κατηγοριας στουντιο και βαλε), πιθανοτατα για να την κατατοπισει στα περι της δουλειας...και επειδη διαβαζω και γι αλλες στουντιακες παρουσιες στο μαγαζι, οποιος φιλτατος συναγωνιστης ξερει ή μαθει κατι ας ενημερωσει...cheerz

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Panas1980
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
14
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2012
φίλε θα ήθελα να σου πώ ότι αυτός ο 50αρης που λές δέν πήγε γι αυτό που γράφεις...
εδω και 3 μέρες γυρίζει στα σπιτάκια της φυλής και ψάχνει για τρίο.......όλες της μέρες μετά τις 00.00
16 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για τρίο ???
Και μένα γιατί δεν με φωνάζει ? Χμμμ;
Να του αφήσω μια κάρτα μου . . . . .
Γλώσσα
16 Ιουνίου, 2012
Αγαπητέ Panas καλημέρα σου.

Το σπίτι που λες (109α) είναι από τα "ιστορικά" της περιοχής.
Δεν ξέρω για την ηλικία σου (είσαι γεννηθείς το 1980, υποθέτω) αλλά μάλλον δεν πρόλαβες τις μεγάλες του "δόξες".
Πριν αρκετά χρονάκια δούλευαν εκεί η Μαρίνα και η Σάντρα, που είχαν τρελάνει και απογειώσει πολύ κόσμο! Ανάμεσά τους βέβαια και εμένα, τότε.
Και το σπίτι πραγματικά ασυναγώνιστο σε καθαριότητα και υπηρεσίες ανάλογες σημερινών στούντιο.

ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ,
Μου λείψατε κορίτσια.
AL
Ass Lover
16 Ιουνίου, 2012
Σάντρα κορυφή. Το πρώτο καλό γαμίσι στην ζώη μου. Κουλ
16 Ιουνίου, 2012
Πριν από λίγο καιρό στο συγκεκριμένο τσαρδί στην 3η βάρδια πέτυχα κ δοκίμασα κάποια Μαργαρίτα αν θυμάμαι καλά...

Η κοπέλλα από άποψη εμφάνισης αλλά κ υπηρεσιών πρέπει να υπήρξε στουντιοκόριτσο που ακολουθεί την αντίστροφη πορεία...

Μου είχε πει ότι σπάνια δουλεύει 3η βάρδια αλλά συνήθως 2η.

Από εμφάνιση ψηλή αλόγα με ξανθά μακριά μαλλιά αν θυμάμαι καλά...

Όλα αυτά τα αναφέρω επειδή ρώτησες για στουντιακές παρουσίες...
16 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφου ηταν ετσι ρε νεοσμυρνιωτη, ας μου εδινε ενα 20αρι και του πηδαγα την γκομενα, δν ειχα θεμα...χαχα!!
ευχαριστω φιλε Κρητικε...θα ψαχτω για Μαργαριτα
16 Ιουνίου, 2012
Έδωσα την έβδομη (θετική) ψήφο γιατί αυτά που γράφεις είναι αντικειμενικά, όσο τουλάχιστον μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο σε ένα υποκειμενικό θέμα όπως είναι η παροχή ερωτικών υπηρεσιών.
Παρεμπιπτόντως πράγματι το μαγαζί έχει στουντιακές μεταγραφές. Εξάλλου και η Βίκυ είχε δουλέψει στο μεσο-διάστημα σε στούντιο.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7