Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα Κυριακή στις 15.30 , η Αλεξάνδρα είναι απο την Βουλγαρία 24 χρονών , έχει καστανά σκούρα μαλλιά πιασμένα όπως οι αθλήτριες της συγχρονισμένης κολύμβησης ,
είναι μετρίου αναστήματος και είναι λεπτή με μικρά στητά βυζάκια ενώ λόγω του ότι έχει κάνει 3-4 μπάνια στη θάλασσα έχει αυτή την καυλωτική χρωματική διαφορά στο στήθος και καθώς
και κάτω. σήμερα ήταν η πρώτη της μέρα....βέβαια επειδή η πορνομνήμη μου δεν με προδίδει ακόμα της είπα ότι σε έχω ξαναδεί....πριν προλάβει να απαντήσει της είπα ότι την θυμάμαι
πριν κανα ένα ενάμιση χρόνο σε διάφορα σπιτάκια τόσο της φυλής όσο και στις Φωκαίας , μου απάντησε καλά θύμασε...άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος καθώς και στην
κοιλία για αρκετή ώρα ένω χάιδευε πολύ απαλά και διακριτικά το πέος μου καθώς και τα αρχίδια μου , πρίν μου περάσει το προφυλακτικό την ξάπλωσα ανάσκελα και της έγλυψα το μουνάκι της ,
πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα της είναι πολύ καλή πολύ βαθιά ένω ανα διαστήματα έγλυφε την πούτσα μου με την γλώσσα τις καταμήκος , με δική της πρωτοβουλία ανέβηκε από πάνω μου
και κουνιόταν με ένα τρελό ρυθμό , παραλλαγή της στάσης με εμένα τώρα καθιστό στο κρεβάτι και έχοντας πιάσει την Αλεξάνδρα απο τα κωλομάγουλα της με τα χέρια μου άρχισα να την ανεβοκατεβάζω
πάνω στον πούτσο μου πότε με γρήγορο και πότε με πιο αργό ρυθμό , αλλαγή στάσης στα τέσσερα με ωραίο στήσιμο ένω έχει και ωραίο κώλο(η κωλοτρυπίδα της φαίνεται δουλεμένη αλλά δεν έκανα καμιά νύξη)
ενω και χαμηλά στη μέση έχει ένα τατού , αρχικά την είχα στήσει με το πρόσωπο της να κοιτάει στον τοίχο , αλλά η ίδια μου ζήτησε να γυρίσουμε πρός την αντίθετη πλευρά ώστε να κοιτάει τον καθρέφτη ,
αντέχει δυνατό γαμήσι ενώ αν κοιτούσε μέσω του καθρέπτη τα μάτια της κάρφωναν τα μάτια μου ,σε αυτή την στάση και κανα 4λέπτο μετά ήρθε το τέλος , όταν τελείωσα έμεινα για λίγο μέσα της χουφτώνοντας
τα κωλομάγουλα της , όταν βγήκα έκανε ένα τσέκ στο προφυλακτικό για το αν έχει σπάσει....στο δωμάτιο μαζί της έκατσα 15 λεπτά , δεν έδειξε καθόλου βιασύνη , με φίλησε σταυρωτά και λέγοντάς μου σε περιμένω
ξανά αποχώρησε απο το δωμάτιο....ναι θα ξαναπερνούσα σίγουρα μαζί της .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.826
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2012
απο οτι εχω καταλαβει απο τις κριτικες σου δεν βρισκεις ποτε να παρκαρεις..Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
05 Ιουνίου, 2012
όχι πάντα βρίσκω και παρκάρω....
απλά βαθμολογώ αν θα έβρισκα πάρκινγκ κοντά στο σπίτι που πάω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2