Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΧαμόγελοΧμμμ;ΧαμόγελοΧμμμ;



Απόγευμα μετά την δουλειά και αφού έκανα ένα ανεπιτυχές πέρασμα από Φυλής και Φώκαιας ,αποφάσισα να δικιμάσω την τύχη μου και στα καταστήματα της Αλκιβιάδου!
Επέλεξα το 16γ της Αλκιβιάδου γιατί κατά νού ήθελα να φάω την Βικτώρια,αν και τις τελευταίες φορές που πήγα,λόγω των γεγονότων η Βίκα άφαντη και στην θέση της ήταν η ξεπέτα η Κατερίνα μαζί με ένα άλλο μπάζο.
Με το καλωσόρισμα της τσατσάς, με πληροφορεί για την κοπέλα.Στό άκουσμα του ονόματος,δίνω αμέσως το 20άρικο και κατευθύνομαι στα ενδότερα του καταστήματος!Αποθέτω και αναμένω το μωρό σχεδόν ντίρλα καβλωμένος και σκεπτόμενος αν λόγω των γεγονότών τώρα τελευταία,θα έχει αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες και στην ποιότητα τους,αφού το συγκεκριμένο μωρό για μένα είναι η ονείρωξη με πόδια μόνο και μόνο για το γαμήσι που κάνει!!!
Είσοδος της Βίκας στο δωμάτιο και πηδάει επάνω μου και με αγκαλιάζει ψιθυρίζωντας μου "που χάθηκες εσύ..."
Σύντομος διάλογος ακολουθεί σχετικά με το που χάθηκα εγώ,εκείνη,οι πελάτες .....και τα γεγονότα των τελευταίων ημερών.
Αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα,τα ακάποτα,τα γλειφομούνια μέχρι να σπαρταράει,τα gfe ιεραποστολικά με πολύ αίσθημα και φιλιά,εναλλαγή στάσεων είς διπλούν,τα τσίμπούκια ξανά και μάλλον ήθελε να τελειώσω και στο στόμα της γιατί έκανε σάν να ήθελε να βγάλει την καπότα από το μόριο μου όταν τον είχε στο στόμα της ξανά!Δεν την άφησα όμως γιατί γούσταρα να καρφώνω το μουνάκι της μέχρι να χύσω.Το οποίο και ήταν η κατάληξη ύστερα από έντονο ιεραποστολικό με τα πόδια της να με σφίγγουν σαν μέγγενη,εμένα να ρουφάω τη σάρκα του λαιμού της και τα χείλια της,εκείνη να με τραβάει από την πλάτη και εγώ να τραβιέμαι από τα σίδερα του κρεβατιού χύνωντας την στο μουνάκι της.
Δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι στην συμπεριφορά της και στισ υπηρεσίες της.Σίγουρα αξίζει το 20άρικο και σαφώς θα ξανατιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία.Πάρκιν εύκολο λόγω μηχανής και η τσατσά αρχόντισα δότι αν και έκατσα κανά 25άλεπτο,δεν έβγαλε κίχ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.985
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού