Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κοπέλα είναι η Μαρία η τρελοκοτσιδού όπου επέστρεψε στα παλιά της λιμέρια. Μου είπε ότι θα δουλεύει εδώ αλλά και στο Αλκαμένους.

Η Μαρία είναι milf ξανθιά, αδύνατη κοντούλα με ξανθά κοτσιδάκια και πράσινα ματάκια. Όπως έχω ξαναγράψει, με την Μαρία κάνω τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου, γιατί πραγματικά η κοπέλα είναι δασκάλα σε αυτό που κάνει και έχει πολύ φαντασία.

Μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει τα προκαταρκτικά όπως είναι γλωσσόφιλα, αγκαλιές και τρυφερά λόγια. Φόρεμα καπότας και αρχή της πίπας που μόνο αυτή ξέρει να κάνει. Η καλύτερη που μου έχει γίνει ποτε. Όχι πολύ βαθειά, αλλά χρησιμοποιεί την γλώσσα όπως πρέπει. Βλέπει την πούτσα σαν γλυφιτζούρι και την γλύφει υπέροχα. Από στάσεις από πάνω ανάποδα, από πάνω κανονικά, στάση του λωτού, πάλι πίπα, πλαγιστά και τέλος ιεραποστολικά. Για άλλη μία φορά ένα φανταστικό γαμησί. Η πούτσα μου όμως συνέχισε να είναι καβλωμένη και δεν ήθελα να χαλάσω άλλα λεφτά και έτσι πήγα σπίτι μου και έριξα 3 μαλακίες. Το απόγευμα η κατάσταση η ίδια και έτσι πήρα τον δρόμο προς το μαγευτικό Μεταξουργείο. Συνεχίζεται...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2012
Μαρία τρελοκοτσιδού, εγγύηση ποιότητας!!!
08 Μαΐου, 2012
ναι ωραία μέσα , αλλά πιά της φαίνεται αρκετά η ηλικία και έχει πάρει και κιλα....
08 Μαΐου, 2012
Πάλι στα 25 είναι εκεί ή 20?
08 Μαΐου, 2012
Μια χαρά σώμα έχει η τρελοκοτσιδού για την ηλικία της, στα 20€ είναι η ταρίφα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4