Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από τεράστια αποχή από τα σπιτάκια μου, ήρθε η μεγάλη ώρα. Η ώρα που ο opeth θα ξαναγυρίσει στα παλιά του λιμέρια. Για κακή μου η τύχη όλα τα μπουρδέλα ήταν κλειστά, εκτός από αυτό και το 66 αριστερά. Τεράστια καντεμιά και μου πήρε πολύ ώρα για να συνέλθω. Όταν ήρθα λίγο στα ίσα μου, αποφάσισα να μπω στην Τζούλια. Σχετικά ψηλή μελαχρινή, με πολύ ωραίο σώμα, απαλό δέρμα, 27 ετών, μουνάρα κατά γενική ομολογία. Έχει και φωτογραφίες της στο studio aliens στην Φιλαδέλφεια. Τις μισές μέρες δουλέυει στο studio και τις άλλες μισές στο μπουρδέλο.

Το δωμάτιο πολύ καθαρό, με τσοντούλα στην τηλεόραση και κλιματιστικό. Μπαίνοντας η κάβλα στο δωμάτιο αρχίσαμε τα προκαταρκτικά, που ήταν τρίψιμο των κορμιών μας, φιλάκια και άλλα πολλά. Το στοματικό της πολύ καλό αλλά με χρήση χεριού που δεν ήταν ενοχλητικό. Πρώτη στάση αυτή από πάνω με καλά κουνήματα. Δεύτερη στα 4 με θέα τον υπέροχο κώλο της. Σταμάτημα για να μην χύσω και ξεκίνημα μουνογλυψίματος στο υπέροχο και πεντακάθαρο μουνάκι της. Το τέλος ήρθε ιεραποστολικά όπου όταν κατάλαβε ότι έχυνα με τράβαγε από την πλάτη μου για να μπαίνω ποιο βαθεία.

Πολύ καλή η εμπειρία μου με την Τζούλια, όπου βρίσκεις υπηρεσίες 50ρικου σε 20ρικο. Την προτείνω σε όλους!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού