Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη έγινε στις 6 περίπου το απόγευμα. Η υπηρεσία διαφήμισε ότι η κοπέλα κάνει φούλ πρόγραμμα τουτέστιν ακα, κουλούρι,69, κλπ με 20 ευρώ.Βγαίνει το ξανθό έπιπλο και ήταν η Αντίνα απο το φυλής 67(δουλεύει πρωί εκεί). Καλό κορμί 1,65 περίπου ύψος, ξανθιά, ωραίος κώλος, μικρό και πεσμένο βυζί, με ωραίες όμως ρόγες. Μπήκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν καθαρό, πλην όμως είχε νερωμένο κρεμοσάπουνο (μεγάλη γυφτιά νομίζω....1 ευρώ έχει η συσκευασία...και απο εκεί οικονομία?).Αφού περίμενα κάνα 10λεπτο μπαίνει,τσατισμένη γιατί ο προηγούμενος την ταλαιπώρησε , κατά τα λεγόμενα της, ζητώντας της διάφορες στάσεις, απολύτως φυσιολογικές μου φάνηκαν, όπως μου τις περιέγραψε η ίδια. Ξαπλώνουμε και μου αρχίζει ένα τσιμπούσι με καπότα, κατόπιν υποδείξεως, που ήταν επιεικώς κάτω του μετρίου, με πίεση και πολύ βιαστικό. Η όλη φάση με ψιλοξενέρωσε γι' αυτό και δεν επήλθε επαρκής στύση. Την έβαλα από πάνω και πάλι βιαζόταν...σαν κομπρεσσερ έκανε, λέγοντας μου συνεχώς να πάμε για πισοκολλητό..όπου και της είπα οκ. Από πίσω η θέα του κώλου ήταν πολύ καλή(το μοναδικό θετικο σημείο της φάσης) και μετά από λίγο ήλθε το τέλος. Μεγάλο μείον αύτη η βιασύνη που έβγαζε και η αίσθηση ξεπέτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού