Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τελικά οι πολύ καλές κριτικές είναι δίκοπο μαχαίρι! Τρέχουμε όλοι μόλις τις διαβάσουμε, για να δούμε τι ακριβώς παίζει, με αποτέλεσμα να δημιουργείται κυκλοφοριακό χάος! Έτσι λοιπόν έγινε και σήμερα στην απογευματινή βάρδια που ήταν η Βικτώρια. Υπήρχε λίγος κόσμος όταν μπήκα κι έτσι αποφάσισα να πάω μια βόλτα και να επιστρέψω πιο μετά. Δεν είχε αλλάξει τίποτα, ίσα-ίσα που τα πράγματα είχαν γίνει χειρότερα από θέμα κόσμου. Παρουσιάστηκε και η Βικτώρια, μια ξανθιά πετίτ κοπελίτσα, που εκτός από τα βυζιά της, κάτι άλλο δεν μου έκανε αίσθηση. Αν δεν είχα διαβάσει την κριτική δεν θα έμπαινα. Το δωμάτιο μέσα στην κλεισούρα και την ιδρωτίλα, πραγματικό χάλι. Υπάρχουν και αποσμητικά χώρου. Περίμενα να έρθει η κοπέλα, η οποία τελικά μπήκε πιο γρήγορα απ'οτι περίμενα. Ανέβηκε στο κρεβάτι και άρχισε να λικνίζεται, με αποτέλεσμα να αρχίζω να σηκώνομαι αμέσως. Γδύθηκε, κι έτσι μπόρεσα να διαπιστώσω οτι είχε μεγάλα βυζάκια, και νορμάλ υπόλοιπο σώμα. Μου τον πήρε αμέσως στο στόμα όσο ήμουν όρθιος, κι ενω αρχικά με ρώτησε αν θέλω με ή χωρίς, πήρε την πρωτοβουλία και συνέχισε χωρίς. Μετά ξεκίνησα να την φιλάω, κάτι που ταυτόχρονα σκεφτόμουν οτι δεν θα έπρεπε να κάνω με τόσο κόσμο που είχε περάσει. Και μετά την έγλειψα κιόλας. Πρέπει να τα κόψω αυτά τα πράγματα. Στη συνέχεια πέρασμα προφυλακτικού και σεξ σε ιεραποστολική στάση, κατα την οποία η κοπέλα είχε καλή συμμετοχή και πολύ ωραία αίσθηση. Μετά ήρθε από πάνω και ύστερα από λίγο κούνημα, βγαίνει και πάει να μου βγάλει το προφυλακτικό, για να τελειώσω στο στόμα της. Εγώ ήθελα λίγο ακόμα και την ξανανεβάζω από πάνω, και μου λέει, πρέπει να φύγω, έτσι τελείωσα σ'αυτήν τη στάση, σχετικά πιεσμένος μεν, αλλά χωρίς να έχω την αίσθηση οτι με κοροϊδέψανε. Είμαι σίγουρος οτι σε πιο χαλαρές συνθήκες με λιγότερο κόσμο, τα πράγματα θα ήταν πολύ καλύτερα. Σίγουρα η κοπέλα(που τώρα θυμήθηκα οτι έχει και σαρκώδη χείλη) αξίζει και μια δεύτερη επίσκεψη, αλλά προτιμώ να πηγαίνω σε κοπέλες που ήδη ξέρω, και μ'αγαπάνε και με φροντίζουν, σαν να'μαι εραστής τους! Κι αυτές σαν να΄ταν η κοπέλα μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού