Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H Βικτώρια είναι ξανθιά με κανονικά μαλλιά,κανονικών κιλών προς το ζουμερό.Τα χείλη της είναι σαρκώδη και στην επίσκεψη μου τα είχε κόκκινα βαμμένα.
Έχει δουλέψει παλιότερα και στο υπόγειο του Φυλής 40 σαν Ναταλύ όπως πολύ σωστά είχε παρατηρηθεί απο κάποιους συναγωνιστές.Εκεί πρόλαβα να την πάρω μόλις μία φορά και ήταν λεπτή.Παρόλο που έχει πάρει κάποια κιλάκια συνεχίζει να παραμένει ενδιαφέρουσα.Η κοπέλα αυτή φένεται να της αρέσει αρκετά το σεξ και συνδιάζει την απόλαυση που της προσφέρει με το επάγγελμα.Πέρασα στο δωμάτιο και αφού ήρθε και συστηθήκαμε άρχισε να τρίβεται στο σώμα μου ενώ ήμουν ξαπλωμένος και αρχίσαμε και τα γλωσσόφιλα.Τα βυζιά της έχουν μεγαλώσει και είναι τριάρια παλιότερα που ήταν λεπτότερη ήταν σαφώς ,μικρότερα.Αφαίρεσε τα εσώρουχα της και συνεχίσαμε να χαιδευόμαστε και να φιλιόμαστε.Έπειτα πέρασε στην πίπα η οποία ήταν υγρή και βαθιά ενώ εγώ την είχα σε θέση πλαγιαστή και χάιδευα τις τρύπες της βάζνοντας και δάχτυλο στο μουνάκι της.Έγλυφε και ρουφούσε χωρίς αντίρρηση και τα αρχίδια μου.Πραγματικάη τεχνική της ήταν ακρως απολαυστική.Την γύρισα και σε στάση 69 όπου συνέχισε το γλύψιμο και άρχισα να απολαμβάνω και εγώ το μουνάκι της.Όταν ήρθε η ώρα του σεξ με καβάλησε και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει με φόρα στο εργαλείο μου.Έπειτα στην ίδια σταση ανέλαβα δράση και εγώ φέρνοντας την κοντά μου και καρφόνωντας την ενώ παράλληλα φιλιόμασταν.Στη συνέχεια την πήρα και ιεραποστολικά όπου και εκεί άρχισα να την καρφώνω δυνατά ,να παίζω με το μουνάκι της και να την γλείφω στα βυζάκια της και στον λαιμό της.Το τέλος ήρθε κάνοντας μου γυμνό τσιμπούκι ενώ εγώ της χούφτωνα τα κωλομέρια χώνοντας δάχτυλο στην μουνότρυπα της.Την έβαλα να μου γλύφει τις μπάλες και όταν ένιωσα να χύνω τις τα έδωσα όλα στο στόμα της.Αφου χαλαρώσαμε αρχίσαμε να συζητάμε ξαπλωμένοι χωρίς να βιάζεται η ίδια μιας και εκείνη την στιγμή δεν υπήρχε κόσμος στο σαλόνι.Της είπα απο που την θυμόμουν και με ρώτησε αν ήταν καλύτερη τότε η τώρα που πάχυνε.Εγώ φυσικά της είπα οτι παραμένει το ίδιο καλή.Η βάρδια της είναι κυρίως η απογευματινή απότι μου είπε και σίγουρα αναπλήρωνε κάποια κοπέλα που έλειπε λόγω γιορτών.Η πράξη έγινε ήσυχα και ωραία χωρίς βιασύνες και χτυπήματα πόρτας.Αφού την φίλησα την αποχαιρέτησα και ανανεώσαμε το ραντεβού μας προσεχώς.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους ψάχνουν για καλές υπηρεσίες.Όσοι ψάχνουν μοντελοπιπίνια ας μην κάνουν τον κόπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
Μία μέρα νωρίτερα έκανα παρόμοια επίσκεψη και ότι είπες ισχύει κατά γράμμα όμως για να προστατέψω τον κόσμ0ο θέλω να πω κάτι που παρατήρησα. Αυτό είναι τύπε ότι πολύ φοβάμαι πως κάτι παίρνει η κοπέλα.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1