Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απο μακριά φαίνεται νεαρά, αλλά από κοντά δείχνει την ηλικία της, που μάλλον έιναι άνω των 35.
Σωματάκι λαμπάδα, στήθος υπο κλίση κατηφορική, μαύρα μακρυά μαλλιά, μικρό προσωπάκι, μοιάζει με Λαττίνα
Γενικά να αναφέρω ότι στους οίκους και κατά κύριο λόγο στον εν λόγω οίκο υπήρχε ησυχία. Λίγα πράγματα από πελάτες . . .
Έρχεται η κοπελιά και αφού αφαιρεί το περιττό babydoll την ξαπλώνω για τα γνωστά χαδάκια/φιλάκια μου.
Σε ύπτια θέση πρώτα, όπου την έβλεπα ότι μέτραγε προβατάκια (μάλλον δευτερόλεπτα) και ήταν κάπως σφιγμένη.
Δεν τελείωσαν τα 2 λεπτά και πάει να σηκωθεί. Της λέω ότι δεν τελείωσα και να ξαπλώσει μπρούμυτα.
Εδώ ήταν πάλι σε αναμμένα κάρβουνα, που φυσικά έσβηναν εμένα !
Δεν περνάνε άλλα 2 λεπτά και σηκώνεται.
Τις ξαναλέω ότι δεν τελείωσα και με χίλια ζόρια την ξαναβάζω ανάσκελα.
Ώσπου μου λέει να ξεκινήσουμε καλύτερα , γιατί ο χρόνος είναι χρήμα !
Σεβαστό, αλλά δεν έχουν περάσει ακόμα τα 5 λεπτά, αλλά ούτε έχει ακουστεί να μπαίνει κανείς στον οίκο και να αναμένει στο σαλόνι.
Μα, μου, σου , του, οκ της λέω, φύγε. Χωρίς δισταγμό σηκώθηκε και έφυγε.
Φυσικά, με το που βγαίνω έξω, ζητάω από την Υπηρεσία τα μισά λεφτά πίσω. Το κακό είνμαι ότι η κοπέλα δεν μιλάει Ελληνικά, οπότε εγώ μίλαφα αγγλικά στην κοπέλα και Ελληνικά στην τσα2. Και φυσικά η Μαρία, δεν ήθελε να ακούσει για επιστροφή χρημάτων. Ευτυχώς, η υπηρεσία, ως πιο ευγενική, αφού άκουσε ότι η κοπέλα ΔΕΝ προέβη σε κανένα σέρβις και δεν με ακούμπησε καθόλου, δέχτηκε τον συμβιβασμό, ότι για τον χρόνο που έκατσε ας κρατήσουν τα 10 και τα άλλα 10 μου τα επιστρέφουν γιατί η Μαρία δεν κούνησε το δαχτυλάκι της, αλλά μόνο με πίεζε χρονικά.
Τις κακοφάνηκε της μαντάμ Μαρίας, αλλά ξιδάκι. Θα έπρεπε να έπαιρνα και τα 20 πίσω! Φαντάζομαι τι υπηρεσίες θα έδινε σε στούντιο.
Όπου και αν δουλεύετε, μανταμίτσες, ήτε με 20, ήτε με 30 ήτε με 50, να μάθετε να σέβεστε το χρήμα , αλλά και το χρόνο του πελάτη σας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού