Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
χθες το βραδυ αργα κατα τις 2:00 γυριζα καυλωμενος απο βολτα στο κεντρο και ειπα να πεταχτω μεχρι τα μπουρδελακια στη φυλης η και λιοσιων για να βρω κανενα μιλφακι με μεγαλα βυζομπαλα που να κανει και ελευθερο στοματικο και να γλυφει ωραια.Πως μου την εδωσε και περασα πρωτα απο τα μπουρδελα στη λιοσιων και συγκεκριμενα αυτα στη βεργας. Μπαινω λοιπον στο εν λογω οπου περιμενω και σκαει στο σαλονι μια ξανθια μιλφ με μεγαλες βυζαρες. Ερχεται κοντα μου και αρχισε να μου κωλοτριβεται. Ηταν γυρω στο 1.70 με γοβες μεγαλο κωλο και ωραια πιασηματα οτι πρεπει για να μου κανει τον πουτσο τεντα. Δινω το εικοσαρικο και με βαζει μεσα οπου δεν αργησε να ερθει. Αρχισε να με γδινει και εκει της λεω να μου τον παρει στο στομα ακαποτα,μου λεει οτι γουσταρεις. Επειδη ημουν πολυ καυλωμενος ηξερα οτι θα ηταν καλυτερα να μη διακοψω το στοματικο και να χυσω ετσι. Μου τον εβαζε μια αναμεσα στα πεπονια της και μια μου τον ρουφαγε με μπολικα φτυσιματα μεχρι τον πατο μαλιστα γελουσε καποιες φορες γιατι της εφτανε μεχρι το λαρυγγι αλλα της αρεσε της καριολας. Με κοιταζε επιμονα οση ωρα μου τον πιπωνε προτρεποντας με να τελειωσω εκει οπως και εγινε γενικα καλο στοματικο οχι κατι το φοβερο ομως με σχετικα καλη συμμετοχη,συνισταται για οσους γουσταρουν τροφαντα μιλφ με ανοιχτοχρωμα ματια. Η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου και στο παρκιν εβαλα δεκα λογω μηχανης. ΥΓ το δωματιο εννοειται οτι ειχε κλιματιστικο και δουλευε στο φουλ. Αντε και καλα γαμησια συντροφοι!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2011
Τυπε μηπως ανεφερε η κοπελα αν δουλευε εκτακτως εκεινη την ωρα ή γενικα στο εν λογω??γιατι εγω πηγα σημερα και δεν τη βρηκα...
13 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε μου τωρα το ειδα η μαλακια ειναι οτι δεν την ρωτησα ρε γαμωτο ισως ομως και να ηταν απλα για λιγο εκει καθοτι δεν την ειχα ξαναπετυχει καπου την συγκεκριμενη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2