Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατόπιν προτροπής συναγωνιστή {ξέρει αυτός Σπασίκλας}, κατέβηκα στα μέρη του κέντρου. Πέρασα πρώτα από Διδύμου 8Β, όπου υπήρχαν δύο κοπέλες {χμ... θα'θελα μια μέρα και ένα duo Χμμμ;}, αλλά προτίμησα να κινηθώ με μεγαλύτερη σιγουριά στο 8Α όπου έπαιζε η Carmen. Όμορφο πρόσωπο, με ανοιχτόχρωμα μάτια και γκρίζα/μοβ σκιά, νεαρής ηλικίας, το πιστοποιούσε και το νεανικό {ευερέθιστο} στήθος Γλώσσα με τα χαρακτηριστικά στίγματα γύρω από τις ρώγες, και κάποια ελαφριά σημάδια ακμής σε κατιούσα πορεία. Βραχύσωμη, αποφεύγει να εμφανίζει την κοιλιακή χώρα, καθώς υπάρχουν περιττά κιλά, τα οποία εύκολα παρακάμπτονται λόγω του νεαρού της ηλικίας...

Πρωί, αλλά υπήρχε μια σχετική κίνηση. Η κοπέλα ήταν σε δωμάτιο και μόλις τελείωσε, έκανε τη βόλτα της και παρουσιάστηκε.

Σε επίμονη δική μου ερώτηση για το χρόνο παραμονής, η υποδοχή δε μου απάντησε ξεκάθαρα, απλά είπε συβιλλικά "δεν αφήνει τον πελάτη"... πλήρωσα τα 25€, και πέρασα, δείχνοντας εμπιστοσύνη στην άκρη μου... το δωμάτιο καθαρό, με ντουζιέρα και νιπτήρα.

Η κοπέλα, τελείωσε με συναθλητή και εμφανίστηκε με αέρα και στυλ... άρχισε τα ~μμμμ, φφσσσσ, αααααα~, χάδια στο στήθος και με δική μου παρότρυνση να επιμείνει στις θηλές {με τρέλανε στο πιπίλισμα}Γλώσσα, περνάει σκουφάκι με σχετική μαεστρία και ξεκινά μια μέτρια πίπουλα, με διάθεση να με πιέσει για να κάνει ένα γρήγορο μπαμ, αλλά είχα προβλέψει... στο σύντομο στοματικό της, τη θώπευα και έπαιζα με το πράγματι καλοσχηματισμένο νινί της {έδειχνε να το απολαμβάνει}, το οποίο ήταν μούσκεμα, και με τα υγρά του λίπαινα το κουλουράκι της... έκανα δειλά μια ήπια δαχτυλοσκόπηση του κάθυγρου κόλπου, ο οποίος εσωτερικά φλεγόταν...Χαμόγελο

Φορούσε τα high heels, και είχε ξεχάσει στη σόλα την κλασική λευκή/κόκκινη ταμπελίτσα με την τιμή... Πάνω στη μάχη ξέχασα και πόσο έκαναν..Μεγάλο χαμόγελο

Σε doggy style για λίγο, όπου πράγματι κάνει καλά ανοίγματα με στενή επαφή για μέγιστη απόλαυση {και γρήγορη κατάθεση}, και καλούς ερεθιστικούς ήχους συμμετοχής...το ίδιο σε ιεραποστολικό, και με ενδιάμεση παύση για χάδια κλπ... ασχολήθηκαμε για κανα 10λεπτο, όπου άρχισε τα "πρέπει να φύγω", εν μέσω αλληλουχίας "μμμμ, φφσσσσ", τα οποία παρέβλεψα, και μετά από μια δίλεπτη δική μου κίνηση, κατέθεσα σε στάση ιεραποστολική έχοντάς την πλαγιαστά στο κρεβάτι της ηδονής, για να την απολαμβάνω... ένα σκέτο "γειά σου", και στο δίπλα δωματιάκι... ακουμπούσα ανεπαίσθητα τη μύτη στο μάγουλό της, επανειλημμένα, αλλά μόλις κατάλαβε ότι δε θα κάνω απόπειρα να την φιλήσω ηρέμησε και συμμετείχε στο παιχνίδι...Μεγάλο χαμόγελο

σε μεσημεριάτικη βόλτα στα ίδια μέρη, την ξανά~τίμησα, καθώς δεν είχα χρόνο και διάθεση για βόλτες, όπου παραξενεύτηκε που με είδε και δεύτερη φορά {κάνοντας γελάκια και βλέμματα με νόημα}, χωρίς ωστόσο να βελτιώσει λιγάκι το service της... προκαταρκτικά λιγότερα του πρωινού, ήθελα να τη δοκιμάσω και σε on top owwgirl, αλλά άρχισε τα "δεν έχω χρόνο κτλπ" {μάλλον θα'χει δυσκολία κίνησης}... το ίδιο μου είπε όταν έβλεπε ότι αργούσε να έρθει το τέλος {λέγοντας ότι "είμαι 12 λεπτά εδώ" Money Mouth "σύμφωνοι, τόσα είχαν περάσει"}, αλλά μου επέτρεψε ακόμη 90 δεύτερα να χαρώ το κορμάκι της και να ολοκληρώσω... αν με άφηνε, θα την πήγαινα μέχρι τη στρατόσφαιρα και θα την κατέβαζα σιγά~σιγά με ένα μικρούλι αλεξίπτωτο... Γλώσσα ~και το εννοώ~

Η carmen, αν χάσει 2,3 κιλάκια, θα χτυπάει sold out στη βάρδια της... ώρες, ώρες νόμιζα ότι απλά πηδούσα ένα μη εντελώς σχηματισμένο σώμα... Επίσης, αν δουλέψει και το service της, και ασχολείται και λιγάκι μετά την κατάθεση του πελάτη, θα κάνει ένα τσαφ, και θα βρεθεί σε πολυτελές studio {δεν ξέρω κατά πόσο την ενδιαφέρει Χμμμ;}... Το κατάστημα αξιοπρεπές, αλλά ας απαντά ξεκάθαρα στις απορίες κάθε πελάτη...Θυμός Και αν κάνει ένα καλό coaching στην carmen, και θα αυξήσει τα εισιτήρια και θα καθιερώσει το ήδη καλό όνομά του... Κουλ

σημ:
1. η βαθμολογία είναι σχετική με το επίπεδο της κατηγορίας. πάρκινγκ με αυτοκίνητο δύσκολο. στα 25€, μια χαρά πέρασα. 7 η εμφάνιση, αλλά σε άλλη κατηγορία, η βαθμολογία θα'ταν χαμηλότερη...
2. η κοπέλα έκανε βασικό πρόγραμμα, χωρίς extra υπηρεσία. επέλεξα κάτι για να καταχωρηθεί η κριτική.
3. όσο ήμουν στο χώρο, τουλάχιστον άλλοι 4 συναθλητές δοκίμασαν. γιατί δε γράφει κανείς τους; {στο τσακ κρατήθηκα να μη φωνάξω "γλομπέος!"}

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού