Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη μου επαφή με τη Σόνια και έμεινα ευχαριστημένος. Η πατσά με υποδέχτηκε στην είσοδο και έφυγε για να στείλει την Σόνια να παρουσιάσει μόνη της το πρόγραμμα. Η πρώτη εντύπωση είναι καλή. Είναι ένα καλό milf όπως την έχουν τόσοι παρουσιάσει. Εγώ είμαι fan των πιο νεαρών κοριτσιών αλλά σήμερα είπα να δοκιμάσω κάτι πιο έμπειρο. Σε Ελληνικά ρωσικής προφοράς είπε : Τσιμπουκάκι, 69, ισπανική, ελεύθερα πιασίματα, δεν βιάζομαι, ακάποτο, γλείφω αρχιδάκια... καλά της λέω με κάλυψες πάμε. Με βάζει στο δωμάτιο τσιμπάει το εικοσαράκι μου και φεύγει να μ' αφήσει να ετοιμαστώ. Το δωμάτιο έχει και επιμορφωτική τηλεόραση για όσους ενδιαφέρονται. Η Σόνια δεν άργησε και με το που ήρθε έπιασε αμέσως δουλειά. Αρπαξε την αρχιδαριά και της έκανε περιποίηση άψογη με ρούφηγμα, με γλώσσα και με φιλιά. Λίγο μετά παρέλαβε το κυρίως πιάτο το οποίο έγλυψε με το δικό της μοναδικό τρόπο. Καλό ρούφηγμα χωρίς καθόλου χέρια όχι τόσο βαθύ αλλά ούτε και ρηχό, 3/4 μέσα θα έλεγα αλλά εκείνη την ώρα σιγά μην το μέτραγα κι όλας. Μια λεπτομέρεια μόνο δεν μου άρεσε. Σε όλη τη διάρκεια της πίπας ρουφούσε μαζί με το εργαλείο μου και μπόλικο αέρα. Ετσι έκανε ένα συνεχόμενο θόρυβο λες κι έκανε γαργάρες. Από την άλλη μεριά όμως κατά την διάρκεια της πίπας επίσης, είχε και τα δυο της τα χέρια στην γύρω περιοχή. Μου τα έξυνε, μου τα χάιδευε, μου τα έτριβε, δεν έκατσε στιγμή άπραγη. Ετσι δεν άργησε να έρθει η εκτόξευση των υγρών μέσα στο στόμα της. Το περιεχόμενο βρήκε το δρόμο προς το νεροχύτη χωρίς να χαθεί ούτε σταγόνα. Πριν αποχωρήσει από το δωμάτιο μου είπε να καθίσω να ξεκουραστώ λίγο πριν φύγω. Αν καθόταν μαζί μου θα έπαιρνα λίγο χρόνο αλλά μάλλον πολλά ζητάω στο 20άρικο. Τιμιότατη επιλογή θα συμφωνήσω κι εγώ και σίγουρα θα ξανατιμηθεί κάπου στο μέλλον. Και για όσους αναρωτιούνται για τα 10ρια στο parking στις κριτικές μου είναι επειδή πάντα το δίτροχο παρκάρει ακριβώς απ' έξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού