Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τα τελευταια τέσσερα χρόνια,μπορει και παραπανω δεσπόζει ,κυριαρχει και εξουσιάζει το μπουρδελάκι αυτο η καλοκαρδη τρελοκοτσιδού Μαρία.Φαινεται ομως οτι το Μαρακι αυγουλώθηκε καλα και την έκανε για τη μακρυνή Ουκρανια,όπου ναι μεν το κρύο ειναι τσουχτερό,αλλα τα ευρούλια που αποταμίευσε με την αξίας της, μετράνε διπλά και τριπλα.Ετσι οι τρελοκοτσιδόβιοι και εθισμενοι στο καθαρο αυτο πορνολαγνευτήριο και στις υπηρεσιες της Μαριας,ψαχνονται ...Κατι παει να κανει προσφατως (εξ όσων διαβαζω) αυτη η Χριστινα,αλλα το θεμα τουτης της κριτικης ειναι η Αννα.
Αννα στα σανσκριτικά σημαινει τροφή.Ε λοιπόν αυτη η συγκεκριμενη Αννα καταρίπτει τη σημειολογία των ονοματων,που ουτως η αλλως ειναι μπούρδα,γιατι αν πρόκειται για τροφή , ειναι...χαλασμενη. Περιγράφω και ας μου συγχωρεθει ο οίστρος.Σωματότυπος αμφορέ-αχλαδε στο ασύμμετρο,με κρεατοελια στη μόστρα.ΟΜΩΣ το μπαζο ειναι δασκαλεμενο απ την πασιγνωστη για την αυτιστικη συμπεριφορα της τσατσα κυρα Πόπη και,προσποιείται την ΠΟΛΥ ευγενικη.Τημπάτησα συναγωνιστές και μπήκα.Ερχεται η Αννα οσονούπω και αρχιζει κατι λόγια "θα σι χαλαρωσου" "μαναριτσ χαλαρουσε " και τριβεται σα συνταξιουχος γατα,αποφευγοντας επιμελως τα επίμαχα σημεια και στηνοντας τη ραγαδόμορφη κυτταρωδη κωλαρα της σε θεση τετοια που κι ο καραγκιόζης δυσκολα θα εφτανε στη θεση όπου ενδεχομενως εδρευει η σούφρα της. Αφου τελειωνει αυτο το σόου,που δυσκολα κρατιόμουν να μη σκασω στα γελια,μου λεει με το ευγενικό-υπηρεσιακο νάζι της "θα βαλουμι τηγκαπουότα".Τι να κανω,συμφωνησα ο πελάτης και την εβαλε κακην κακως.Εδω αρχιζει το μέρος "οικοδομικές εργασίες". Οπως πίπωνε,τι πίπωνε δηλαδη (α ρε Μαρακι που εισαι) άρχισε να τρίβει τ αρχίδια μου με το μεσα μερος της παλαμης,λες και τα γυαλοχάρτιζε.Καπως παω ευγενικα να της εξηγησω ότι οι κινησεις αυτες δεν ειναι...δόκιμες και τι μου λεει το άτομο "α ειν ουραίο" .Τι ειν ουραίο μωρη Ρασπούτα.Να βατεψουμε ηρθαμε,να σου πιασουμε λίγο το γκώλο και με το καλο να μας εγερθεί και να τελειωνουμε.Τα ουραία τα βλεπουμε στις γκαλερί.Νιμπελούγκα.Τα μαζεψα κι αρχισα να ντυνομαι και τι μου λεει το άτομο "Ιφχαριστού πουλί και θα σι δου συντουμα" Ναι καλα...Το πουλί ηταν καρακάξα,το καρπούζι μάπα,γιαυτο και γραφω για να να προφυλάξω κι αλλους που θα τσιμπήσουν απ τη δηθεν ευγένεια.Τσαντίστηκα τωρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
118
Πόντοι:
5.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού