Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε μεγάλη μεταμεσονύκτια μπουρδελοτσαρκα παρέα με τον SPEED στο εν λογω ίδρυμα με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη.
Η Άντζελα, η νεαρή Ρουμάνα που είχα τιμήσει επανειλημμένα τόσο στην οδό Κασσάνδρας, όσο και στο Έλλης 3 και Εξικιου εργαζόταν εδώ.
Θερμός χαιρετισμός, κουβέντα, πειράγματα, χειρονομίες στο σαλόνι, και ο «μικρός Cheyenne» ξύπνησε.
Στο δωμάτιο η Άντζελα ήταν όπως την θυμώνουν. Χωρίς εξτραδακια πλέον, καλά προκαταρκτικά με φιλιά στο λαιμό, το στήθος και τα αυτιά μου.
Πολύ καλό στοματικο με καραμέλωμα στα @@κια, χωρίς χέρια και αρκετα βαθύ.
Με cow girl ξεκινήσαμε, για να συνεχίσουμε και να τελειώσουμε στα τέσσερα που η θέα του πίσω συστήματος της Άντζελας, με φτιάχνει αρκετα, και βλέποντας και το κουλουράκι της, το όποιο τιμουσα στο παρελθόν, το τέλος δε άργησε να έλθει.
Έκατσε δίπλα μου και συνεχίσαμε να μιλάμε σε φιλικό κλίμα, μέχρι την στιγμή που έπρεπε να φύγει.

Ένα ευχάριστο διάλλειμα στην πορεία μου στα studio το σημερινό με την Άντζελα.
Πέρασα καλά με μια δοκιμασμένη επιλογή. Αν με ξαναφέρει ο δρόμος μου από εδώ και την πετύχω θα την ξανατιμησω.
Ο βαθμος στην υπηρεσία ενδεικτικός, μιας και ουτε που εμφανηστικε....

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άντζελα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού