Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει πολύ καλές κουβέντες για τη Μαρίνα. Συνήθως δουλεύει στο ακριβώς διπλανό σπιτάκι, στο 6Β'. Χθές δούλευε το 6Α', δεν ξέρω αν πλέον θα είναι μόνιμα στο συγκεκριμένο.

Η Μαρίνα είναι μια άκρως εντυπωσιακή παρουσία για τα δεδομένα της περιοχής και ξεχωρίζει. Ειδικά πάνω στα ψιλοτάκουνα, όπου ο κώλος της υπερτονίζεται και μετατρέπεται σε κωλάρα. Κανονικά είναι γύρω στο 1.65, έκφυλη φατσούλα, ξανθιά με σχέτικά κοντά μαλλιά μπουκλωτά, ωραίο σώμα, με λίγη κοιλίτσα και όμορφο σχετικά βυζί.

Με είδε που ήμουν καθαρός και φρεσκοξυρισμένος σε όλη την περιοχή και η περιποίηση της ήταν άκρως καυλωτική...με έγλυψε με μαεστρία σε όλη την περιοχή. Η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει, με αυξομειώσεις στην ταχύτητα. Την πήρα σε μια στάση, πισωκωλητά, όπου ένω τη γαμούσα έκανε ένα κάθισμα προς τα κάτω, που με έφτιαξε πολύ. Ταυτόχρονα τα πατουσάκια της μου ακουμπούσαν τον κώλο. Της ζήτησα να τελειώσω με πίπα, όπως και έγινε. Πουθενά και για τίποτα δεν μου είπε όχι.

Μια πολύ καλή παρουσία για τα δεδομένα της περιοχής, που σίγουρα θα ξανατιμηθεί.
.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2012
Γεισας μωρακια!!!
Η Μαρινα ειμαι.
(Δουλευα Καλυμνου 48β, Βεργαζ 6)

Τωρα ειμαι
Λ.Ιωανιαζ 12
βραδυ.
Σας Περιμενω!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1