Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 118 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
μετα την αποτυχημενη σεξουαλικη επαφη με την μπιανκα ειπα να παω καπου στα σιγουρα.εισοδος και ο γνωστος τσατσος να τρογουδαει κατι για ενα καραβι απ τη περσια που καπου το πιασανε.επειδη γνωριζομαστε εμ τον εν λογω κυριο οτι πλακα μπορει να κανει εισπρατετε απο μερους μου ως χαβαλες.αλλοι μπορουν να παρεξηγηθουν.η κοπελα οπως οι πιο πολλοι γνωριζουν ειναι βια 1,50 υψος με καλες αναλογιες,προστυχο προσωπο και τον τελευταιο καιρο κατι βλαχο-φυλακοβια τατουαζ.απο προκαταρκτικα ειναι αρκετα καλη.γλυψημο στα βυζακια της,περασμα πινελο στο δικο μου σωμα,δακτυλσκοπηση ενιοτε ανναλογα με τις ορεξεις της.πιπα αρκετα καλη με κολο προς τα εμενα κατι σαν 69.πιο πολυ 67 θα ελεγα.πληρης στυση και ανεβασμα απο πανω.αρκετα καλη αισθηση του μυδιου της χωρις σαλτσες(κρεμες)και για συνεχεια ιεραποστολικη σταση οπου και καταθεση.συνολικος χρονος περιπου 20 λεπτα χωρις χτυπηματα πορτας αν και περιμενε κοσμος στο σαλονι.γενικος ειναι value η κοπελα για κοντοπουτανιαρηδες και οχι μονο.τελος για λογους προφυλαξης θα ηθελα να ενημερωσω τους συναγωνιστες οταν μπαινουν να κοβουν ενα χαρτακι απο το κολοχαρτο στο δωματιο να το τοποθετουν στην κλειδαροτρυπα γιατι ο πουστροτσατσος ειμαι σιγουρος οτι παιρνει ματι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού