Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η αμαντα ειναι μια ψηλη ξανθια γυναικα με καλα στηθη και ψηλη 1.80 περιπου.χαμογελαστη μπαινει ενω λικνιζεται στους ηχους της μουσικης που παιζει.συννενοηση στα αγγλικα εννοειται.καθαριζει τον λιονταρακο με μωρομαντηλο παιζοντας τον που ομολογω δεν μου αρεσε.την σταματαω και της τον δινω πιπα που λεει οτι ολοι οι πελατες για αυτο την τιμουν.αξιολογη η πιπα αλλα δεν ειμαι βλακακος εγω να χυσω μονο με πιπα..ετσι την σταματαω παλι και την παιρνω ενα δυνατο πισοκωλλητο οπου εκεινη βογγαγε δυνατα.πιπουλα παλι ενω εγω πιπιλαγα τα ωραια στηθη της, παλισφυρι απο μπροστα οπου ηρθε το τελος.Καθαρη η κοπελα ειναι καθως πριν βγει και ενω λικνιζοταν παλι στους ηχους των ελληνικων τραγουδιων καθαριζοταν με μωρομαντιλο στο στηθος ενω το αρωμα της ακομα ειναι πανω μου ....
Με χαμογελο μου λεει θα σε περιμενω παλι και αποχωρησε το μωρο.Το δωματιο ηταν καλο αλλα τα σεντονια δεν θα το ελεγα καθως ειχαν κατι λεκεδες επανω τους(τι να ηταν αραγε), μουσικουλα στο δωματιο και νιπτηρας με σαπουνι.Η τσατσα ψιλοαμιλητη ειπε το προγραμμα ενα βημα πριν μπω στο δωματιο ενω κλαιγοταν οτι η κοπελα καθυστερει στα δωματια και γιαυτο την φωναζει.και σε εμενα φωναξε αλλα ευτυχως ειχα τελειωσει και δεν χαλαστηκα.Take care amanda...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
100
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού