Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια κουραστική εβδομάδα και μιας και θέλω εκεί που πηγαίνω να τιμάται το 20αρικο που δίνω αποφάσισα να πάω στο εν λόγω οίκο,διαβαζοντας όλες τις παρακάτω κριτηκες αρνητικές κ θετικές αποφάσισα να τις εμπιστευτώ το υγρό πυρ μου για να βγάλω τα δικά μου συσμπερασματα!ξεκινώ:παρουσιαστικε μόνη της στο σαλόνι αναγγέλλοντας μας τις υπηρεσίες της..με το που την είδα όπως αναγραφω κ στον τίτλο ΕΣΤΑΞΕ Η ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ και ο λόγως οτι μιλαμε για ένα μιλφ εκπληκτικών διαστάσεων με βυζι μπακλαβα και σουπερ κωλο.στο δωματιο τωρα η Σονια σε κανει πυραυλο με σουπερ ακαποτο τσιμπουκι καραμελωμα αρχιδιων και δειχνει να γουσταρει αυτο που κανει,εγινε εναλλαγη τεσσαρων στασεων ηρθε απο πανω την πηρα πισοκολλητα στα ορθια και για τελος πλαγιαστα βεβαια το υγρο της το εδωσα στο στομα στραγγιζοντας μεχρι τελευταια σταγονα κ εν συνεχεια τα φτυσε στο νυπτηρα!τα συμπερασματα μου για την συγκεκριμενη κοπελα ειναι οτι ειναι πυραυλος,ισως οι προηγουμενοι συναγωνιστες να επεσαν σε ασχημη μερα της,ανθρωπος ειναι και αυτη ρε παιδια!προτεινω όσοι δεν την εχετε παρει να τρεξετε ειναι μια vfm επιλογη στα 20 ευρω.Σόνια εισαι θεα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού