Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προ τριημέρου πήγα να τσεκάρω την πολυδιαφημισμένη Σόνια στην απογευματινή βάρδια του σπιτιού αυτού.
Πρώτο ευχάριστο σοκ . Σκάω μύτη κατά τις 17:30 , μη γνωρίζοντας ότι η Σόνια πιάνει βάρδια μετά τις 18:00. Η τσατσά μου παρουσίασε την Εύα. Το σοκ κολλάει στις βυζάρες της. Τί βυζόμπαλα είναι αυτά ρε... παραμίλαγα. Επειδή είχα έρθει για Σόνια , βγήκα έξω χτύπησα ένα φρέντο και μετά τις έξι ξαναπέρασα . Η Σόνια μου είπε τα προγράμματα
"Γκλείψιμο αρχιδάκια, ελεύτερο σταματικό , μασάζ, ντεν βιάζομαι" και πέρασα στο δωμάτιο. Μετά ήρθε η Σόνια . Αδύνατο μιλφάκι, με στητό φτιαχτό βυζί και πολύ ωραία ρόγα. Ξανθά μαλλιά. Αμέσως έφτιαξε ατμόσφαιρα, "Αγκάπη μου, αγκόρι μου , τώρα αφήσου στη Σόνια". Και μετά ήρθαν τα πολλαπλά σοκ. Η γυναίκα είναι εξπέρ στο τρομπόνι. 'Επαθα πλάκα. Τί τσιμπούκι ήταν αυτό, που λένε και στα γήπεδα. Γλείψιμο στα αρχίδια τέλειο, ξανά πίπα , ξανά γλείψιμο στα αρχίδια κλπ. Κυριολεκτικά σου γυάλιζε το όργανο . Ομολογώ από τις καλύτερες , αν όχι η καλύτερη , πίπα που μου έχουν πάρει . Στο σεξ ανέβηκε από πάνω και κυριολεκτικά το δούλευε πολύ καλά. Εκεί τέλειωσα.
Σούπερ το μιλφάκι, με όλα τα λεφτά να είναι η πίπα της.
Θα ξαναπάω στο σπιτάκι αυτό και για τη Σόνια αλλά και για τις βυζάρες της Εύας
Και όλα αυτά στα 20 ευρώ. Αυτό κι αν είναι VFM !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού