Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο μεσημερι και μετα απο περιηγηση σε Μεταξι και φυλης,κατεληξα στο συγκεκριμενο ευαγες ιδρυμα.Οι καλες κριτικες που ειχα ακουσει για την γνωστη πλεον Μαρια τρελλοκοτσιδου με εβαλαν σε περιεργια να την δοκιμασω.Στο σαλονι περιμεναν κανα πενταρι συναγωνιστες.Βγαινει η Μαρια,δινω το αντιτιμο και περναω στα ενδοτερα,ο χωρος απο τους πιο καθαρους της φυλης,επιπεδου στουντιο.Πριν ακομα βγαλω τα ρουχα μπαινει η Μαρια μες την τρελλη χαρα κι ενω εχω κατσει στο κρεββατι και βγαζω τα παπουτσια ερχεται απο πισω μου και αρχιζει να με γλυφει στο σβερκο και εν συνεχεια κατεβαινε γλυφωντας την σπονδυλικη στηλη,αυτο ηταν,πριν ακομα βγαλω τα ρουχα μου ειχε ανηψωθει....το ηθικο.Αυτο με εκανε να επισπευσω το γδυσιμο,πεταω παντελονι και σωβρακο σε χρονο ρεκορ και την αγκαλιαζω γλυφωντας την παντου ενω αυτη να μου λεει:''χαλαρωσε μωρο μου ,μην αγχωνεσαι,σκεψου οτι εισαι με μια παλια γκομενα που ειχατε καιρο να βρεθειτε''.Αχιζει να με γλειφει παντου ξεκινωντας απο πανω ενω εγω της κατεβαζα το κιλοτακι χουφτωνοντας το κωλαρακι της,συνεχισε προς τα κατω,εβαλε καποτα κι αρχισε την πιπα,ολα αυτα στα ορθια.Μετα ανεβαινει επανω στη τσαπου τυλιγωντας τα ποδια της γυρω απο την μεση μου κι αρχισε κατι αεροπλανικα που τα ειδα ολα,στην συνεχεια την πεταω στο κρεβατι και αρχιζω να τις γλειφω τα βυζακια,τον λαιμο κλπ.Ηταν απο τις πιο καθαρες γυναικες που εχω δει που μπηκα στον πειρασμο να της γλειψω και το μουνακι!!!!Επειδη ειχε αρχισει να επερχεται και η κουραση απο την περιηγηση που ειχα κανει πριν την γυρισα στα τεσσερα για πισωκολλητο.Αυτη να μου λεει:''σκισε με,πιο δυνατα''με την χαρακτηριστικη ρωσικη προφορα οποτε το τελος δεν αργησε να ερθει.Μολις σηκωθηκε μου ειπε οτι ειχε πολλα να μου κανει αλλα δεν προλαβε,της ειπα οτι ημουνα λιγο κουρασμενος και επεσπευσα την κορυφωση αλλα θα μου δειξει την επομενη φορα το πληρες προγραμμα της.Φευγοντας μου εριξε ενα φιλακι την ωρα που πλενομουνα στον.Λιγες φορες εχω δει σε μπουρδελο κοπελα με τετοια ανεση χρονου,στο σεξ ειναι τρελλιαρα,ενδυκνιεται για οσους θελουν να κανουν και χαβαλε στο δωματιο.Για προχωρημενους μπουρδελιαρηδες,την ηξερα απο παλια και δεν την ειχα δοκιμασει,τι εχανα τοσα χρονια,ευτυχως που εχουμε και το σαιτ και μας κατατοπιζουν οι φιλοι συναγωνιστες!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού