Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο μόνος λόγος που μπήκα στο συγκεκριμένο σπίτι,σήμερα 3/12, είναι γιατί έφτασα πολύ νωρίς το πρωί και ήλπιζα πως καλοπιάνοντας την τσατσά, θα μου έλεγε που μπορά να βρω μία μαύρη που δούλευε τα απογεύματα εκεί, μέχρι και πριν από 10 μήνες, περίπου. Αρκετοί θα τη γνωρίζεται. Πρόκειται για την Κάρλα. Ίσως η μοναδική μαύρη με διάθεση να σε εξυπηρετήσει, χωρίς βιασύνες και με τριάρια, πολύ ποιοτικά βυζιά (και αυτό το λέει κάποιος που τον ενδιαφέρει αποκλειστικά το μεγάλο μέγεθος και καθόλου η ποιότητα), τα οποία μάλιστα, επέτρεπε και να τα χύσεις. Επειδή η τσατσά ισχυρίστηκε πως δε γνωρίζει, αν και που δουλεύει (και να σας πω την αλήθεια, την πίστεψα), αν κάποιος γνωρίζει κάτι, ας το αναφέρει. Νομίζω πως θα το εκτιμήσουν αρκετοί.

Η κοπέλα τώρα, ονομάζεται Άντζελα και πέρασα, όπως είπα και παραπάνω, μόνο για να καλοπιάσω την τσατσά. Είναι γύρω στο 1,60, έντονα βαμμένη, με καστανόξανθο μαλλί. Είναι αδύνατη (μικροκαμωμένη τη λες, γενικότερα), δίνει κώλο και το βυζί, απλώς, δεν το λες μικρό. Πεσμένο, πάντως, το λες. Στο δωμάτιο, δεν μπορείς να πεις ότι θέλει να σε ξεπετάξει, αλλά δεν προσφέρει και την τρελλή περιποίηση. Η πίπα είναι μέτρια, με δόντι, χέρι και σύντομη. Ξεκινήσαμε με αυτήν από πάνω, με αρκετά καλό κούνημα και ψιθυριστές (ψευτό)κραυγούλες, συνεχίσαμε με ιεραποστολικό στο ίδιο, ποιοτικά, μοτίβο και τελειώσαμε με πισωκολλητό, όπου και την πήρα από πίσω. Εκεί ήταν και το αδύνατό της σημείο, αφού, εσκεμμένα, είχε γύρει προς τα πίσω τη μέση της και η βαθιά διείσδυση, ήταν αδύνατη. Τελείωσα με τη σκέψη ότι μελλοντικά, κάποιος θα με γλυτώσει από τέτοιες αγγαρείες, λέγοντάς μου που θα βρω την Κάρλα......

Η προσωπική μου εκτίμηση, είναι πως στα συγκεκριμένα χρήματα και υπηρεσίες, βρίσκεις κάτι, σαφως πιο αξιόλογο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού