Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού φάγαμε την ΄πίπα΄ στο 16 Α στη Βερόνικα (ουουουουστ μπάζο!!!) πήγα για κάνα τοστάκι, χτύπησα κι ένα μίλκο κι ύστερα απο μία ωρίτσα πήγα στης Σόνιας, στο 16Γ.
Ρε παιδιά, τι μουνάρα είναι αυτή η Σόνια;
Κάθε φορά που τη βλέπω, είναι όλο και καλύτερη... Καταπληκτικό κορμί, ωραιότατο και συμπαθητικό κωλαράκι (δεν κάνει anal, αλλά εμένα δεν με ενδιαφέρει το κουλούρι) τέλεια πόδια και δυαράκι βυζάκι σιλικονάτο.
Η κοπέλα είναι πολύ γλυκειά, έχει φοβερή συμμετοχή, και γενικά είναι το στυλ της γυναίκας που γεννήθηκε για να ικανοποιεί τους άντρες...
Πολύ καλή ρουφηχτή και υγρή πίπα, με χαρακτηριστικούς ήχους (χλατς-χλατς!! Φοβερή κάβλα!!), φτυσίματα στον 'αφέντη πούτσο', καλό γλείψιμο ορχιδεων.
Στάσεις όποιες κι όσες γουστάρετε...
Εγώ την έβαλα από πάνω με γυρισμένη την πλάτη, και τι μου έκανε, το ξέφρενο πλάσμα;
Έσκυψε τελείως μπροστά και τη γαμούσα βλέποντας και χαιδεύοντας την υπέροχη στενή, κωλοτρυπίδα της, ενώ εκείνη μου έκανε μασάζ χαμηλά στα άκρα των ποδιών μου!! Μετά την τράβηξα προς τα πίσω και της έγλειψα το λαιμό και ψηλά στον ώμο και την πλάτη της (υπέροχο άρωμα, βελούδινη επιδερμίδα). Μου έκανε εντύπωση το κοκαλάκι που έπιανε τα μαλλιά της και τα υπέροχα αυτάκια, που τα περιποιήθηκα δεόντως, γλείφοντάς τα για αρκετή ώρα. Τι να κάνω; Η κοπέλα μοσχοβολούσε...
Συνεχίσαμε με ιεραποστολική στάση για λίγο, με ρουφήγματα στο στήθος μου και σφίξιμο των ποδιών της στη μέση μου και μετά βγάζοντας το προφυλακτικό κατέθεσα στο υπέροχο στόμα της, μετά από μια αξιολάτρευτη και εξοντωτική πίπα....

Χωρίς συζήτηση best Value For Money!! Τιμιότατη πρόταση στα 20 ευρώ, με 30 μπορείτε να πάρετε περισσότερο χρόνο, με 40 θα αισθανθείτε ότι γαμάτε μια βδομάδα συνέχεια!! Η κοπέλα τα αξίζει με το παραπάνω....

Μπράβο ρε Σόνια!! Μου φτιαξες τη βραδιά μου! Κρίμα μόνο το προηγούμενο εικοσάρικο, που πήγε στράφι, ενώ θα τό δινα σε σένα και θά 'πιανε τόπο!!!

Το 10 στο πάρκιν το βάζω επειδή πήγα με το τρένο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού