Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον διπλη επισκεψη Παρασκευη και Σαββατο! Θα μιλησω για 1 απο τις 2 μερες αφου και στις 2 περασα πολυ καλα! Ξεκιναω με εμφανιση! Η κοπελα εχει extra πιασιματα! Ξανθια μαλλια μεχρι τους ωμους οταν τα αφηνει κατω και φατσα μετρια! Κοινως αν την εβλεπες στο δρομο σιγουρα δεν θα την προσεχες! Αλλα κατι μου ελεγε να περασω! Και δεν επεσα εξω! Στο δωματιο μπηκε χαρουμενη ευδιαθετη και καυλωμενη! Αρχισε με πειραγματα και κουβεντουλα! Εκατσε στο κρεββατι τοσο διπλα μου ωστε να μπορω να τα πιασω ολα!!! Χωρις μα και μου! Χουφτωνα οτι εβρισκα και αυτη ξεκινησε το μετριοκαλο λογω δοντιων κλαρινο! Αφου τουρμπισα της ειπα να ερθει απο πανω για να μπορω να χουφτωνω! Τοσα πιασιματα να πανε χαμενα? Εκατσε πανω και ξεκινησε να χτυπιεται με μανια! Κουνουσε την κωλαρα της τοσο καλα που κοντεψε να με τελειωσει πριν την ωρα μου! Οταν καταλαβα οτι ερχοταν το τελος γυρισμα σε ιεραποστολικο οπου εκει εδωσε ρεσιταλ! Ποδια τυλιγμενα στη μεση φιλια στο λαιμο αυτια και οπου αλλου εβρισκε! Ε και καπου εκει αδειασα! Το ζουμι! Εμφανιση μετρια με extra service! Οι fan των αδυνατων κοριτσιων μακριαα! Οι υπολοιποι ας προσελθουν! Ενα μπραβο στο χωρο ο οποιος ηταν πεντακαθαρος με ενα ωραιο αρωμα να περιπλανιεται στην ατμοσφαιρα! Και τα δωματια επισης πεντακαθαρα! Τσα2 δεν ειδα γι αυτο και το 2αρακι! Αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλλα
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού