Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μετα απο διαβασμα αρκετων κριτικων για το κοριτσι αυτο ειχα βαλει σκοπο να το επισκευτω καποια μερα.
αφου την ειδα την κοπελα στο σαλονι, περιμενα αναγκαστικα γιατι ηταν γεματα και τα 3 δωματια.
απο το περασμα του ενος δωματιου στο αλλο η Μαρια μου εκανε ενα κλεισιμω ματιου με ενα γεματο χαμογελο οπου εκει καταλαβα οτι η κοπελα πραγματικα προσφερει υπηρεσιες.
οταν μετα απο και 25 λεπτο ηρθε η σειρα μου, στον 1 απο τους 2 πελατες που προηγηθηκαν εκατσε 15', που ακουστηκε !!!
η εμφανηση ειναι μια κοπελα περιπου στο 1.65 με ωραιο σωμα, ξανθια με 3-4 κοτσιδια στο κεφαλι της.
μια πολυ γλυκια κοπελα κατηγοριας milf η προ-milf.
ξεκινωντας η κοπελα ξερει και σε πλησιαζει και σωματικα (σε αγγιζει παντου) και σε αισθηση.
αφου σου τριβετε με το στηθος της στο στηθος, πεος σου κλπ και σεχαιδευει και σε φιλαει, προχοραει σε πιπα αρκετα καλη απο σε πολλες φορες χωρις χερια. δεν την αφησα για πολυ μιας και θα τελειωνα.
να πω οτι την ωρα της πιπας αλλαξε σταση οπου και γυρησε και εβαλε το μουν@κι της κοντα μου οπου και επαιζα μαζι του.
και μετα αρχιζει το γλεντι. ανεβηκε απο πανω και στο να την κοιταω αλλα και στο βλεπω την πλατη της, εγερνε προς τα πισω, προς τα μπρος, μετα γυρησε στο πλαι και μετα απο λιγο της ειπα για ιεραποστολικο οπου και ηθελα να τελειωσω. να πω οτι καθε φορα οπου εβγαινε για να αλλαξει σταση τον επερνε και λιγο στο στομα της...(αφου νομιζα οτι γυρναγαμε τσοντα).
και το καλυτερο ηταν ηταν στο τελος, οταν τελειωνα με πηρε στη αγγαλια της και με εσφηξε και δεν βιαστικα να βγω.
αυτο που βιωσα ηταν μεν αγοραιος ερωτας αλλα παρα πολλες φορες δεν το συναντα κανεις ουτε στην προσωπικη του ζωη.
100 % αξιζει τα χρηματα που δινεις.εννοειτε ξαναπας.
Υ.Γ. το σπιτι στη πενα
parking-moto

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού